Skocz do zawartości

Guppy depron.


Milko

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To nie ma już stadionu Cracovii?

 

Kibice Cracovii zazdrościli Wiślakom dlatego rozwalili wszystko w czasie jakiegoś meczu i trzeba budować od nowa :lol: :wink: ;D

 

A tak na serio- fajnie że Guppy lata dalej. Fakt faktem widać już na nim ślady użytkowania ale trzyma się i dobrze. W takim razie po dwóch latach użytkowania tej wersji może warto pomyśleć nad super wypasioną ładnie zrobioną wersją z balsy?

No i błagam... Ten model bez statecznika T to nie guppy już. Brakuje mu tego uroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę już nad następcą do noszenia aparatu ale na pewno nie będzie z balsy :wink: ,

Wszystko ma swoje przeznaczenie i balsa na pewne modele jest jedynym wyjściem, ale do tych celów nie ma to sensu :)

Statecznik taki bo obawiałem się problemów z popychaczem który w tej wersji chodził bardzo słabo przez wygięcie jakiemu musiał być poddany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.