Skocz do zawartości

RWD-5 by Skazoo. Kilka pytań.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem zainteresowany zrobieniem samolotu. Przeglądałem forum i wybór padł na "RWD-5 by Skazoo". Na model chcę przekazać max. 450-500zł. Tu nasuwają się problemy. Nie wiem jak dobrać dobrą elektronikę. Aparaturą jaką sobie "wymarzyłem" jest turnigy x9 9CH z HobbyKing za 53.95$. Czy jest to dobra aparatura za takie pieniądze? Czy lepiej kupić jakąś inną? Myślałem żeby całą elektronikę kupić w HobbyKing. Ile kosztuje tam wysyłka? Ile trzeba czekać na paczkę? Jeśli macie dla mnie jakieś porady związane z budową to piszcie. Mam jeszcze sporo czasu do wakacji :D

 

PS. Nie proponujcie mi innych samolotów albo kupnych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparatura Turnigy 9X to bardzo rozbudowana aparatura, nie znajdziesz innej z takimi możliwościami za tą cenę.

Cennik przesyłek w HK znajdziesz w zakładce "Postage table". Dodatkowo, gdy założysz konto i wrzucisz coś do koszyka to będzie Ci pokazywać ile kosztuje przesyłka. Przy cięższych zamówieniach od 500g będą to całkiem pokaźne kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.