Skocz do zawartości

Extrim v2 - Mój nowy model


Dylek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zmontowałem statecznik i przygotowałem części do składania pierwszej polowy skrzydła. Jutro składanie po wino być zakończone i w tygodniu zamawiam serwa i odbiornik .

 

Jakie serwa lepiej brać hs 55 czy tower pro sg90 które lepiej zniosą twarde lądowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kretów miałem trochę. Nieraz zachaczyłem skrzydłem o ziemie (przy pełnym wychyleniu lotek) i żadna z nich nie pękła

( a lotka odleciała razem z bowdenem, puściła półka pod serwo na szczęście).

 

Nawet przy koziołku na ogon gdzie duża siła poszła na SW i też wytrzymała. Może moje po prostu są jakieś wytrzymalsze :D:D w każdym razie u mnei skrzydło szło do kasacji a one były całe.

 

może serwo saver (choć na masie to nie oszczędza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten patent na termokurczki jest niezły (ale termokurczki trzeba przykleić) - mocowanie pręcika węglowego do sklejeczki na lotce/sterze na CA działa jak bezpiecznik (przynajmniej na początku- przed kolejnymi klejeniami) - łamie się zanim zepsuje się coś w serwie.

Ja mam hs 55 w skrzydle i conrady pozostałe. Oba Są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od dość długiego czasu extrim leżał sklejony oczekując na oklejenie folia i zamontowanie elektroniki . Dziś złożyłem system napędowy i myśle że w w weekend zostanie oblatany , ale to czas pokaże bo trzeba jeszcze polatać trenerkiem dla przypomnienia jak sie latalo ;D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extrim to nie trenerek daj sobie może na wstrzymanie jeżeli Ci sie wydaje, ze tak chop nim polecisz, to się mylisz możesz miec przyspieszone lądowanie na miekkich nogach :D EX to ostro reagująca maszyna dla wprawionych wymiataczy i z tremerkiem ma mało wspólnego moja rada ustaw sobie expo na 50% i nie przesadzaj z wychyleniami jesli jestes juz zdecydowany nim leciec. Przesiadasz sie z trenerka na extrima hmmm niezła opcja :faja:

Nie myśl ,że jestem złosliwy czy cos w tym rodzaju po prostu model jest wymagający jak dla kogos kto latał wczesniej trenerkiem.Miałem nim okazje latac przy wychyleniach 55stopni wys 60kier i 45 lotki z dosyc duzym nadmairem mocy robi tak ciasne akrobacje ze trudno w to uwiezyc wystarczy jeden drobny nieprzemyslany ruch na małej wysokosci i deszcz balsy gwarantowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.