Skocz do zawartości

Rewelacyjny stabilizator 3D do testów - ABC-RC.pl


Leda_g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie potestuję w samolocie, w tej chwili testuję matrix pilota i chciałbym mieć porównanie. Modeli do testów mam kilka (skrzydło, klasyczny dwusilnikowy) więc test będzie dość wiarygodny.

 

EDIT: Do 3D mam dwie różne katany 1m i jestem ciekaw czy to pomaga zrobić takie rzeczy jak zawis czy harriera. Bo dla osób zaawansowanych to chyba nie ma różnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Długo cisza w temacie, a do mnie dziś dotarła przesyłka z tym stabilizatorem.

Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia?

Zastanawiam się jak podłączyć, bo mam po dwa serwa na lotkach i SW, czy po prostu kabelki Y, no i czy te maleństwo da radę sobie z mocnymi serwami.

Może jakaś instrukcja po "naszemu" jest dostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powinna być rewelacja :D

 

PS. Wychodzi na to, że jak uczymy się jeździć pierwszym w życiu pojazdem kołowym, mam tu na myśli rower, to zaczynamy na 4 kołach, później w miarę upływu czasu postanawiamy poczuć "adrenalinę" i najczęściej rodzice którym ambicja każe odkręcają nam owe dodatkowe kółka. Później długo długo nic ciekawego no i nadchodzi upragniona 18tka i znów możemy siąść spokojnie na 4 litery pośród 4 kół.

Nie no rewelacja, po HGW w airbasach czy benkach flajbajery, POLOT MA BYĆ KURNA ASEM rodem TOP GUN i koniec kropka.

 

To takie moje luźne przemyślenia na temat wszystkich dobrych rad na temat nauki latania ;)

Ja uwielbiam pomimo swoich lat ZABAWKI i to gów-enko traktuję jako zabawkę i kolejne doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomajk - Twoja przesyłka z ebaya sza czy z krajowego sklepu? Ja na swoją czekam od 4IX - w historii Pay-Pal'a widać, że wysana tego dnia ale nie otrzymałem jeszcze. Kamerki otrzymywaem po 8 dniach od zlecenia, a tu czekam i czekam ale kosztowała mnie za to 106zł !...

Znaczy z rodzimego sklepu też nie ma instrukcji po Polsku? Jakieś testy juz wykonałes? U mnie siedział będzie w latjacym skrzydle w czasie filmowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to ustrojstwo w ABC-RC, klik w niedzielę a kurier zajechał we wtorek, czyli jakieś 2,5 doby. Można to uznać za wynik REKORDOWY z racji odludzia w jakim mieszkam.

Doświadczenia niestety jeszcze nie mam, problem banalny ale wymaga czasu by go pokonać. Mianowicie mam po dwa serwa na lotkach i SW, a moduł obsługuje po jednym kanale. Zanim dotrze programator do serw, konektory, kabelki itp. to trochę potrwa. Syn zapakował chwilowo do Pipera, jednak dziś dzień takich narowistych wiatrów, że nawet z tym gadgetem nie było jakoś weny na latanie. Może jutro spróbujemy.

Co do instrukcji, to faktycznie jest zakała, tak jest chyba ze wszystkim co dotyczy modelarstwa w cenie poniżej tysiąca, choć i tu nie ma reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

czy ktoś dostał stabilizator lotów 3D do testów??????

zastanawiam się nad zakupem a w temacje ciszaaaaaaaaaaaaaaaaa.

pozdrawiam.

 

Pewnie jest tak jak z testem motoszybowca...

TomajK - jesteś już po lotach z ustrojstwem? Ja tylko w domu ustawiałem na latające skrzydło i testowałem przechyły. Nie wiem czy jest jak należy bo srewa reagowały tyko na czynność przechylania poczym zostawały tak - w neutrum. Czy czasem nie pominny zostać w pozycji wychylonej gdy zatrzymuję przechył np na lewe skrzydło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy, ale kolega chyba nie jest zainteresowany publikowaniem wyniku testu. Nie rozumiem tego ...

 

 

Nie wiem czy jest jak należy bo srewa reagowały tyko na czynność przechylania poczym zostawały tak - w neutrum. Czy czasem nie pominny zostać w pozycji wychylonej gdy zatrzymuję przechył np na lewe skrzydło?

 

 

Tak to właśnie ma działać, czyli ma się wychylić, a potem wrócić do neutrum niezależnie od położenia modelu. To nie jest żyroskop typu "head lock", który ma za zadanie utrzymywać stały kierunek, ale stabilizator działający tylko w momencie zaistnienia zakłócenia. W ten sposób likwiduje gwałtowne przechyły modelu, stabilizując lot.

 

Czyli jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, moja uwaga co do braku zrozumienia nie była do Ciebie tylko do kolegi Leda_g, który proponował urządzenie do testów. Mógłby chociaż napisać, czy ktoś testował, czy nie. Na razie tylko rzucił hasło i cisza. Trochę to niepoważne i lekceważące.

 

Irku, przykro z tą ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, moja uwaga co do braku zrozumienia nie była do Ciebie tylko do kolegi Leda_g, który proponował urządzenie do testów. Mógłby chociaż napisać, czy ktoś testował, czy nie. Na razie tylko rzucił hasło i cisza. Trochę to niepoważne i lekceważące.

 

To sugerowałem już w identycznym temacie surfera...Jest to tym bardziej dziwne bo Leda... jako sklep jes bez zarzutów, a nawet więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.