Skocz do zawartości

Moja kandydatura na prezydenta IV RP ! głosujcie na mnie!


DJDIT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ach te zapalczywe rozpalone glowy.

Wiedzialem od poczatku,jak tylko temat sie ukazal ,ze bedzie politycznie.

Panowie.Forma i jeszcze raz forma.

Ja to wiem,ze za pisanie krzykiem w UK moga mi skoczyc (polke przed domem-to taki taniec ludowy).Ale jestem raczej powsciagliwy w wyrazaniu pogladow w podobny sposob.Jest sto sposobow,by to zrobic lepiej (inteligentnie) i kazdy to zrozumie.Zawierajac tresc w formie b.kulturalnej,mozna zranic,osmieszyc,wyszydzic o wiele mocniej niz sila wielkich hasel.Poniekad moim niedoscignionym wzorem jest p.Pietrzak,rowniez kandydat na prezydenta.Ten mial najprawdziwsze hasla cyt. ,,moze nie bedzie lepiej,ale bedzie weselej''

Krzykiem,mozemy sprowadzic tylko na siebie czujne oko.Nie,nie boje sie,do dzis mam niemile wspomnienia z wizyt (przymusowo dobrowolnych) a ich sztuczki inwigilacji oraz mozliwosci,,umilenia zycia'' poznalem empirycznie.

Temat jest lekko sliski,wiec inteligentni ludzie zapewne wiedza jaka wybrac forme,by bylo na temat,z sensem a wnioski kazdy sam wyciagnie.

Ojciec Dyrektor zapewne tez sie przypatrzy,jak tylko przeczyta mojego maila :rotfl:

 

A jesli juz ma byc konkretmie,to powiem Wam w sekrecie.

Wyslalem do wiodacych parti w naszym kraju (tj. do biur poslow danej parti-imiennie i wprost-nie jako anonim) zapytanie.

W sensie mniej wiecej takim:

Jestem wyksztakconym czlowiekiem,zona rowniez,wychowujemy sol narodu -czyli dziecie.

Jestem pod wielkim wrazeniem Waszego programu (to o zatrzymaniu polakow w kraju)

Prosze wiec o explanacje wizji mojego powrotu do ojczyzny.

Tu moje CV,co umiem , co robilem.

Na koniec,w konkluzji,ze nie szukam przez ich biuro partyjne pracy,tylko prosze o konkretne wskazanie ,co zrobia w tym celu bym nie zdechl z glodu razem z rodzina.Oczywiste jest, od razu wydedukowalem,ze odpowiedza ze potrzebuja czasu-ok,zagwarantowalem w liscie to,ze na wlasny koszt (jesli odpowiedza) przedstawie proces poprawy ,opisujac go np.wgazecie :lol2: ,oczywiscie w samych superlatywach.Czas 6 miesiecy :!: :!: :!:

Przez 5 dni nie dostalemz od 17 poslow ani jednej odpowiedzi ZERO.To sie nazywa wiez z narodem.

I nad tym ubolewam.Bedzie to super argument,jak gadajaca glowa powie za jakis czas co to on nie zrobi-robi lub zrobil,by ludzie nie uciekali z kraju.Czego nie omieszkam zrobic,wysylajac kopie korespondencji do np. przeciwnika politycznego :devil:

 

Jak widzicie,ja juz od jakiegos czasu draze ten temat :crazy:

 

P.S

Jako bezrobotny w UK,to akurat rozumiem,firma padla,mam sporo czasu.

A zycie na zasilku tez nie bedzie doskwierac .Mozna ,zanim sie umrze z glodu,znalezc spokojnie prace.Obsluga bezrobotnego vs Biuro Pracy w RP to lata swietlne.

Darmowy telefon,znaczki,fachowa pomoc.

Czekam spokojnie,na dobra oferte.

Prace juz mi znalezli,cztery oferty,ale troche nizsza pensja,wiec mam prawo odmowic :faja:

A kiedy u nas tak bedzie -Panie Prezydencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie podziałem moją flintę...Sezon na kaczki jeszcze nie zamknięty :roll:

Co do Leppera to chyba wypadł i jeszcze go pierdla wrzucą. Tam będzie mógł blokować ile wlezie. Ale nie róbmy OT.

 

Ba, żeby DJDIT mógł na Szefa kandydować to trzeba partię utworzyć gdzie na czele będzie stał właśnie DJ :D Partia pod nazwą PFMRC :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARKu masz moje 200% poparcie ( ja i żona:D)

 

 

- MJOTYL'a - na ministra infrasruktury dróg ( nie wiem jaka jest dokładna nazwa ) - Będzie podejmował decyzję o budowie lotnisk i autostrad ( szybciej sie modelarze będą przemieszczać)

 

Motyl to święta krowa i dróg budować nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pt 9-Wybudowanie najnowocześniejszego labolatorium elektronicznego w europie do spraw modelarskich. Celem labolatorium będzie opracowanie najnowszych technologii w zakresie elektroniki modelarskiej. Na pierwszy strzał konkurencja futaby 14MZ, w planach dużo nowocześniejsza wersja z monitorem plazmowym 7", procesorem 4Ghz na systemie operacyjnym Linux co by sie system nie zawieszał, w standardzie komunikacja dwustronna, wariometr oraz autopilot z GPS.

Radio bedzie kosztować na poziomie aparatur z najniższej pólki czyli około 600zł bo w środku będzie w zasadzie jeden wielki procesor i montaż ogranicza sie do prostych czynnosci które mogą być wykonane przez przeciętnego pracownika fizycznego. A to wszystko po to, aby pokazać światu że polak potrafi, i inżynierowie nie musza wyjezdzac z kraju pracować na rzecz zagranicznych firm budujac ich potegę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko po to, aby pokazać światu że polak potrafi

Swiat juz wie :lol:

Ale jesli Twoj program spotka sie z narodowa aprobata,wygrasz w cuglach.

Pomyslcie tylko,w calej Polsce za kazdym samolotem transparent DJDIT-Prezydentem.

Takiej reklamy w kampani wyborczej nawet w USA nie maja.

A nad Belwederem oczywiscie UAV pilotowany gdzies z mieszkania na peryferiach Stolycy.

Oczywiscie z tym samym transparentem.

Teoretycznie nie do wykrycia.

Ale byla by kaczka dziennikarska w gazetkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej sie zawiedziesz,ja juz tyle razy to slyszalem....

Ale mam nowa kandydature.

Ministrem edukacji powinien zostac KOJOT.

Czlowiek ten,nawet w nocy wstanie,by wniesc kaganek ze swiatlem wiedzy miedzy forumowiczow.Wytlumaczy chetnie,poprawi polszczyzne,no do rany przyloz,wprost.

Sprzeciwow nie widze.

Ciekawe czy zaakceptuje pensje ministerialna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.