Skocz do zawartości

Moja kandydatura na prezydenta IV RP ! głosujcie na mnie!


DJDIT

Rekomendowane odpowiedzi

Drodze modelarze, wielu z was zna mnie osobiście i przekonało się nie raz, że zawsze i wszędzie stoję na straży modelarstwa lotniczego. Jako osoba dla której całe życie to modele latające chciałbym reprezentować nasze środowisko modelarskie na arenie międzynarodowej jak również w polsce.

Dlatego też postanowiłem wystartować w tegorocznych przyspieszonych wyborach, aby ratować nasz kraj od antymodelarzy, ludzi którzy wolą pompować grubie miliony z naszych podatków na cele które przeciętny polak nie chce zaakceptować (tutaj każdy domysli sie o co chodzi) .

Opracowałem szczególowo program który chciałbym wam zaprezentować, oto wycinek mojego programu wyborczego i jego najważniejsze punkty:

 

1-Zakwalifikowanie modelarstwa lotniczego RC jako sport narodowy, dzięki temu bedziemy mieli dostęp do nieograniczonych dotacjii nawet gdyby były niezgodne z prawem. Nie ukrywam że licze na duże dotacje z UE, na tym polu byłoby duże pole manewru.

2-W szkołach zlikwidować takie przedmioty jak religia, plastyka i zastapić je przedmiotem "modelarstwo" przedmiot byłby obowiązkowy 5dni w tygodniu. Na zajęcia można by przychodzić bez mundurków szkolnych.

3-W miastach gdzie brak jest lotnisk modelarskich, należy wywłaszczyć trochę ziemi na nasze statutowe cele, wywłaszczona osoba oczywiscie dostanie rekompensate pieniężną na utracony mojątek z podatków, więc przeciętny kowalski nie odczuje że ubyło mu w portfelu 1zł w skali roku.

4-W każdym miejskim Domu Kultury otworzymy modelarnie, zatrudnimy najlepszych instruktorów na stałych etatach a ich pensja nie będzie niższa niż 5tys zł netto więc nie będzie mowy o korupcji i przekrętach. Dla wszystkich członków modelarni jeden raz w roku darmowe wyjazdy na miedzynarodowe zawody gigantów w USA.

5-Utworzenie dużych rezerw finansowych, które pozwolą zbudować od podstaw najwiekszy sklep modelarski w polsce *(NSM), budynek miałby wielkość WTC a w nim towary modelarskie z całego swiata po cenach producenta, ceny będa absolutnie najniższe bez konkurencyjne. Aby istniejące polskie sklepy modelarskie nie zbankrutowały będą otrzymywać różnice między dochodami przed otwarciem NSM a po otwarciu NSM. A wszystko dlatego, że jestesmy patriotami i popieramy nasze rodzime sklepy.

* NSM- Narodowy Sklep Modelarski

6-Utworzymy nowa partię która będą tworzyć tylko i wyłącznie modelarze, pozwoli to opanować cały ten bajzel na wiejskiej oraz pozwoli na efektywną ekspansję modelarstwa we wszystkich dziedzinach życia, zaczynając od szkół, telewizji, urzedów dosłownie wszędzie!

7-Zamiast sadzić kolejne sosny i świerki w polskich lasach, wprowadzimy ustawę o sadzeniu tylko i wyłącznie drzew balsowych, wtedy każdy miałby balse za darmo... mozna wynieśc z lasu tyle balsy ile się udźwignie...

8-Utworzenie nowego departamentu ds. kontroli częstotliwości modelarskich. Po całej polsce jezdziłyby specjalne busy z ultranowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi w celu ochrony pasm modelarskich. Każde działanie niezgodne z prawem a w szczególnosci zakłocanie pasm modelarskich będzie skutkowało wysokimi karami pieniężnymi. Dzięki temu każdy modelarz będzie mógł spokojnie latać nawet modelami po 200000000zł bez obawy że jakis dzieciak z CB radio z dopałką 1000W zakłoci mu latanie.

 

 

Oczywiscie jestem otwarty na propozycje, ale prosze się spieszyć! wybory już za kilka dni!

 

Liczę na was, że dla dobra modelarstwa lotniczego podejmiecie wszelkie kroki aby w polsce było jak najlepiej w tej kwestii. Jestem uczciwą osobą o nieposzlakowanej opinii, mój dziadek nie należał do żadnych tajnych służb specjalnych a ja sam nie jeżdze mercedesem rocznik 2012 z elektrycznymi popielniczkami i biklimatyzacją kupionego za pieniądze z przekrętu. Taki ze mnie "spoko kolo" na którego można liczyć.

Decyzja nalezy do was !!!

 

 

(z przymrużeniem oka :rotfl: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jesem ZA!

Gdyby DJDIT został prezydentem to mianowałbym jeszcze:

 

- MJOTYL'a - na ministra infrasruktury dróg ( nie wiem jaka jest dokładna nazwa ) - Będzie podejmował decyzję o budowie lotnisk i autostrad ( szybciej sie modelarze będą przemieszczać )

 

- MareX'a - spec od funduszy Unijnych 8) Wszystko na rozbudowe dróg i modelarstwa :D

 

- Instruktor - spec od organizajcji różnych pokazów :mrgreen:

 

- Peter Paralotnie - Minister rozwoju technologii XXI wieku

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Nie piliśmy żadnych herba ziołowych. Pomysł sie zrodził podczas gadu gadu.

 

:crazy: :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5-Utworzenie dużych rezerw finansowych, które pozwolą zbudować od podstaw najwiekszy sklep modelarski w polsce *(NSM), budynek miałby wielkość WTC a w nim towary modelarskie z całego swiata po cenach producenta, ceny będa absolutnie najniższe bez konkurencyjne. Aby istniejące polskie sklepy modelarskie nie zbankrutowały będą otrzymywać różnice między dochodami przed otwarciem NSM a po otwarciu NSM. A wszystko dlatego, że jestesmy patriotami i popieramy nasze rodzime sklepy.

* NSM- Narodowy Sklep Modelarski

6-Utworzymy nowa partię która będą tworzyć tylko i wyłącznie modelarze, pozwoli to opanować cały ten bajzel na wiejskiej oraz pozwoli na efektywną ekspansję modelarstwa we wszystkich dziedzinach życia, zaczynając od szkół, telewizji, urzedów dosłownie wszędzie!

7-Zamiast sadzić kolejne sosny i świerki w polskich lasach, wprowadzimy ustawę o sadzeniu tylko i wyłącznie drzew balsowych, wtedy każdy miałby balse za darmo... mozna wynieśc z lasu tyle balsy ile się udźwignie...

8-Utworzenie nowego departamentu ds. kontroli częstotliwości modelarskich. Po całej polsce jezdziłyby specjalne busy z ultranowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi w celu ochrony pasm modelarskich. Każde działanie niezgodne z prawem a w szczególnosci zakłocanie pasm modelarskich będzie skutkowało wysokimi karami pieniężnymi. Dzięki temu każdy modelarz będzie mógł spokojnie latać nawet modelami po 200000000zł bez obawy że jakis dzieciak z CB radio z dopałką 1000W zakłoci mu latanie.

 

 

te punkty mi sie najbardziej podobaja....a szczagólnie o drzewach balsowych

:D :ble: :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wprowadzisz caloroczny sezon polowania na kaczki?

 

Ok ale to po wyborach jak juz kaczki przegrają, teraz lepiej o nich nie pisać bo zaraz wpadnie do ciebie do mieszkania ABW, CBS, CBA tudzież inne służby i będą chcieli abyś podpisał oświadczenie że to był tylko żart, i nie miałes złych intencji oraz że to nie ma nic wspólnego z prezydentem :mrgreen:

Przypominam że nadal w polsce obowiązuje pełna cenzura na tv, radio i internet i nie wolno oficjalnie wypowiadac się o "tych" sprawach :mrgreen: :lol::D

 

 

dać podwyżki instruktorom.:)

Ja myślę że należy rozszerzyć zakres podwyżek o kolejne grupy modelarskie, tak aby każdego było stać na 3metrowe extry :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wolno oficjalnie wypowiadac się o "tych" sprawach

 

Czy mozesz to rozwinac,co chciales przez to powiedziec ?

 

 

Ależ oczywiście kliknij tutaj:

http://lajt.onet.pl/wiadomosci/1618950,11,0,0,wiadomosc.html

i tutaj:

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/za_zart_na_forum_o_strzelaniu_do_kaczek_przed_sad_46393.html

 

Nie chce mi sie dalej szukać, ale nalezy doliczyć do tego liczne zwolnienia z róznych stanowisk znanych osób czy choćby najbardziej znanego w polsce dziennikarza Tomasza Lisa z TV Polsat. Własciciel stacji dostał ultimatum, albo zwalnia Lisa albo tv traci licencję na nadawnie. Wiadomo jak się to skonczyło... Takich przykładów są dziesiątki.

 

Za pozornie głupi żart możesz teraz zostać aresztowany albo zastraszany. To taki powrót do komuny za czasów rządów Kaczyńskich. Pozatym nie wolno pod żadnym pozorem mówić źle o PiS szczególnie jak jestes dziennikarzem lub osobą publiczną. Jeżeli cokolwiek powiesz źle na temat kościoła, czy na temat tak kontrowersyjnych osób jak Rydzyk to musisz być przygotowany na to, że takie zachowanie zostane odebrane jako atak na panstwo polskie...

Ot tak w skrócie heh

 

No ale panowie, cicho sza! wielki brat czuwa heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz,to nic sie nie zmienilo w RP .

Niech to kaczka kopnie ,znaczy mam problem.

W dekadzie 80/90 tak bylo.Teraz tez ?.

Czy w swoim programie,kandydat na prezydenta ,ma opcje na klar tej sytuacji?

Policja polityczna musi byc,wszedzie jest,ale nie ingeruje w zycie szarakow.Dwa glosy cicho sza,czyli jednak spoleczenstwo odczuwa ten ciezki oddech na plecach.

 

O,pisalismy jednoczesnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dekadzie 80/90 tak bylo.Teraz tez ?

Nie, to się zrobiło za rządów PiS czyli dwa lata... :|

 

No a w ogóle to Peter jesteś na celowniku! mieszkasz w UK ale sympatyzujesz z polskimi modelarzami. Problem w tym że posiadasz sprzęt rc cam umożliwiający szpiegowanie z powietrza. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego bede popiera Twoja kandydature na

Prezydenta.Mam

nadzieje

ze jak wygrasz,stanowisko w sprawie nowych

technologi zmieni sie radykalnie.

Huberta bym proponowal na premiera,bedzie odpowiedzialny za stworzenie gabinetu,czyli na pewno

mie

wyleje ,

wec

bede zabiegal o

poarcie

Tomka i ew.Qby,na razie zabiegam o wzgledy tych na swieczniku.I juz sie robi schemat sitwy :* :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale to po wyborach jak juz kaczki przegrają, teraz lepiej o nich nie pisać bo zaraz wpadnie do ciebie do mieszkania ABW, CBS, CBA tudzież inne służby

 

Ty... moj znajomy jest mysliwym i obiecal mnie zabrac na polowanie zebym mogl zobaczyc jak to wyglada. Ta prosba byla po to, zeby moj znajomy mogl czesciej polowac.

 

A jak ktos ma kompleks to juz tego kogos biznes i zadne ABC mnie nie przestraszy.

Wiec co z tym calorocznym sezonem na kaczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.