Skocz do zawartości

Moja kandydatura na prezydenta IV RP ! głosujcie na mnie!


DJDIT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tomku wcale ci się nie oberwało! własnie czytałem tamten wątek (swoją drogą bardzo ciekawy) ale żeby odpowiedzieć Peterowi na to pytanie to musiałbym chyba z nim rozmawiać godzine na skype, byłem kilka msc po za polską ale dał mi ten wyjazd wiele doświadczeń. Inczej już patrzę na to wszystko... Dlatego nie udzielałem się tam bo napisałbym książkę :rotfl:

 

Tutaj w tym watku chciałem utrzymać dyskusję na humorystycznym poziomie, tak wypuscić wodzę fantazjii jak by to były gdyby... tak dla oderwania się od rzeczywistości zanim znów będe pisał o silnikach i akumulatorach heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bardzo wierzą w to czego nie ma

 

A to ja już rozumiem, takie zachowania są mi znane. Jeżeli dodasz do tego psychologie tłumu, spędu czy jak kto woli to już sytuacja staje się niebezpieczna.

Ja preferuje raczej stanowisko motyla, indywidualizm w zgodzie z własnym sumieniem i zasadami! oczkolwiek z małymi kompromisami od czasu do czasu bo kobiety mają inaczej zbudowaną psychikę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, dzisiaj stała się rzecz niebywała. Z samego rana dostałem całkiem poważna wiadomośc od 13letniego modelarza z miasta X i tutaj już nie będe zdradzał jego imienia.

 

W wiadomosci mozna przeczytać, że on nie zgadza się z tym aby przestac sadzic sosny i świerki na rzecz drzew balsowych i tutaj cytat

 

" bo cały ekosystem upadnie na na sosnach i swierkach zyje wiele pozytecznych zwierzat"

 

Czapki z głow szczena mi opadła :rotfl:

 

I dalej czytam cyt:

 

"Z tym tez pan przesadził ok, niech pan zlikwiduje religie ale plastyke niech pan nie likwiduje !! to wazny przedmiot dla takich co ja którzy chca zostac projektantami samolotów."

 

W tym momencie zatkało mnie... Punkty mojego programu nie były zgodne z jego zasadami i w pełni mi uzasadnił że nie zgadza się do konca z moim programem wyborczym. Od samego rana moja morda usmiana od ucha do ucha, bardzo miły akcent na początek dnia. Mój program znajduje się również na stronie domowej wiec nie miał zadnych podpowiedzi ze to są żarty (nie czytał forum)

Wnioski: Uważac co się piszę, inni mogą to potraktować całkiem poważnie!!!

 

Serdeczne pozdrowionka dla tego młodego modelarza! był naprawde big fun z samego rana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Mniemam ze zostanie wprowadzona poprawka do programu wyborczego

2)Powinienes odpisac i zapewnic ze propozycja bedzie wzieta pod uwage

3)Zalozyc komitet wyborczy i zorganizowac biuro-przynajmniej bedzie moglo Cie odciazyc.

 

Mi jak do tej pory zaden kandydat /posel nie odpisal :?

Ty powinies,to sie nazywa byc na biezaco,lub rozumiec potrzeby narodu :lol:

 

Proponuje zwiekszyc wysilki majace na celu reklame Twojej kandydatury.

Calkiem serio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Mniemam ze zostanie wprowadzona poprawka do programu wyborczego

 

Niestety nie będzie poprawek odnosnie drzew balsowych, decyzję swą uzasadniam tym, że w drzewach balsowych również zyje różne robactwo więc to kłopot polskich robaczków aby się dostosowały :-) mało tego! nawet będzie im łatwiej ponieważ w balsie jest łatwiej dziobać kanały :devil: ja np musze znosić bardzo uciązliwego sasiada który pali smieci w piecu w zime i nie moge otwierać okien. Niestety żadne interwencje nie pomagają.

 

 

Mi jak do tej pory zaden kandydat /posel nie odpisal :?

 

Jak widać Peter ja osobiscie nie mam z tym problemu :rotfl:

 

Proponuje zwiekszyc wysilki majace na celu reklame Twojej kandydatury. Calkiem serio :wink:

 

Dzisiaj zamówiłem wilgę która krążyła nad miastem z długą reklamą "modelarze wszystkich miast, łączcie się!" jak to zrobic każdy wie heh Własnie w tym miejscu chciałbym podziękować za pomoc finansową dzięki której mogłem wynajać wilgę oraz wydrukować plakaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie w tym miejscu chciałbym podziękować za pomoc finansową dzięki której mogłem wynajać wilgę oraz wydrukować plakaty.

 

Powaznie :shock:

No to czas na konto partyjne,pieniadze poleja sie strumieniem od wplywowych biznesmenow.A potem to juz normalnie,uklad,koperta,sitwa.

 

Zeby nie bylo watpliwosci,bedziesz pierwszym Prezydentem wolnym od takich pokus!!!

A reszta ? Ministry itd ? Masz dla nich zajecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lu facetów w jego wieku mieszka z mamusią? - Niewielu

Ilu facetów w jego wieku nie ma auta? - Niewielu

Ilu facetów w jego wieku nie ma "prawka"? - Niewielu

Ilu facetów w jego wieku nie ma konta bankowego? - Niewielu.

Ilu facetów w jego wieku nie ma żadnego majątku? - Niewielu

Ilu facetów w jego wieku nie ma więcej ni? 165 cm? - Niewielu

Ilu facetów w jego wieku nie ma żony lub dziewczyny tylko ma kota? - Bardzo, bardzo niewielu

Dlaczego facet, który swoim podejściem do życia i zachowaniem reprezentuje niewielu, ma być Twoim premierem?

Ilu ludzi powinno zagłosować na takiego faceta? - Niewielu.

Idź na wybory............. nie bądź jednym z niewielu.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram!!! :D

Opócz sadenia drzew balsowych musi być jeszcze ich darmowa legalna wycinka, ale tylko dorodnych i dojrzałych okazów, czym tez zajmą sie odpowiednie sluzby (BOB - Biuro Ochrony Balsy)

 

To ja moge być tym instruktorem za 5000PLN na ręke :) Starczy mi zupełnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dorodnymi okazami to nie ma problemu. Drzewa te sa juz "gotowe" po 6-10 latach.

 

Popieram Cie Darku. Stworzylibysmy cos zupelnie nowego. Swoja droga kilka lat temu mialem kolege z Argentyny. Wspominal, ze u nich zamiast zajec praca-technika mieli modelarstwo lotnicze. Gdyby cos takiego wprowadzili u nas. Ech...... pomarzyc mozna. Jak likwidowali modelarnie w bloku mojej babci to wszystko zostalo po prostu wyrzucone na smietnik- sporo balsy, planow, a nawet narzedzia. Niestety bylem wowczas na wakacjach, a chetnie to bym przygarnal i porozdawal potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw było trzeba zorganizować kierowce wtedy piane zamieniło by sie na cos "rozgrzewajacego" o większej liczbie oktanów (nie mylić z nitrem :devil: ) bo było nieco zimno na imprezie.

 

Kiełbasa wyborcza była dosłownie! ale chyba nie oczekiwaliście że będe rozdawał samoloty heheh :rotfl:

 

Zakonczenie sezonu modelarskiego w Wilczych laskach zakończone i czas zakonserwować modele na przyszły rok za wyjatkiem tych zimowych oczywiscie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.