Skocz do zawartości

Holowanie Szybowców


marcin133

Rekomendowane odpowiedzi

Moje przygody z holowaniem szybowców w tym sezonie :) Całkiem fajna sprawa oprócz kręcenia akrobacji i chyba najlepszy sposób na wyniesienie szybowca :mrgreen:

 

Piper 1,2m z silnikiem MVVS 4,6ccm + szybowiec 1,8m

 

piperhol10zo3.jpg

 

Film

 

Trenerek 1,6m z silnikiem Magnum XL 40 6,5ccm + szybowiec 1,8m + Discus 2,6m CmPro

 

03jpg_t2_1.jpg

 

Film

 

Trenerek 1,6m z silnikiem Magnum XL 40 6,5ccm + Discus 2,6m CmPro

 

holujemy_t2.jpg

 

Film

 

I ten sam film w lepszej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
mam do ciebie prośbe mógł byś wrzucić na www.youtube.com bo tu jest jakoś dziwnie

 

Nie wiem co masz na myśli. Wszystkie filmy są na videogoogle + ostatni (to samo) na stage6 gdzie dopiero da się cokolwiek oglądać :) Youtube omijam szerokim łukiem właśnie ze względu na tragiczną jakość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W holowniku zaczep jest w okolicach środka ciężkości (w moim przypadku na stałe - bez możliwości awaryjnego z rzutu):

 

holowkahol2mu6.jpg

 

Natomiast w szybowcach jest zaczep sterowany serwem wykonany podobnie jak ten prezentowany tutaj na stronach Pana Piotra.

 

Na temat zaczepów rozmawialiśmy jeszcze w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.