Skocz do zawartości

[P] ZLIN 526AFS


Wieczu

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Melow

 

...ja na twoim miejscu nie polecalbym tej strony Modelarz .com :wink: bylem na niej 3 dni twemu i zaraz wpadlem na wirusy :shock: ......

co nie otworzylem mialem 5 na raz .....

 

Modelarz .com to juz HISTORIA ta strona dogorywa ....... a plany z niej sa dostepne na necie .....linki mozna by podac i uniknac paralizu kompa......

linki na strony z planami sa na mojej prywatnej stronce w dziale plany plany.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam plany Zlina 526 AFS bardzo dokładna makieta,roz.1472mm dł. 1295mm na motor 10cm3 ciężar 3650g dane spisałem z planu.Plany zdobyłem kilka lat temu,leżały u kolegi na strychu około 30 lat,są bardzo żółte od starości. Spróbuje je skopiować może się uda,a jeżeli nie to pożyczę te które mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Marcinie tak wyglądają te plany po skopiowaniu.

Na fotkach nie widać dobrze linii,ale w rzeczywistości,plany są bardzo dobrze czytelne.

Jeżeli oprócz Marcina ktoś będzie chętny,proszę podać adres przesyłki na PW.

Plany z przesyłką za zaliczeniem pocztowym 33zł.jest to koszt kopiowania i przesyłki.

tigermoth1listopad20070kz5.jpg

tigermoth1listopad20070fv0.jpg

tigermoth1listopad20070mw5.jpg

tigermoth1listopad20070mt7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Piotrze przepraszam ale dopiero wczoraj wysłałem te plany,miałem ostatnio całkowity brak czasu.

Pisałem kiedyś na forum że buduję potężny model,ale na stałe uziemiony w glebie,właśnie teraz nadszedł czas aby go w końcu uruchomić,dzięki temu potężnemu modelowi,buduje moje malutkie modeliki i utrzymuje kilkanaście rodzin.

Przez ostatni dni pracowałem 24 godz na dobę,więc nie miałem nawet czasu jechać na pocztę.

wczoraj miałem troszkę czasu i byłem na poczcie ,więc jutro na pewno otrzymasz te plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.