Skocz do zawartości

Battery vol err cell connect


slammer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz zamiast ładowania w trybie BALANCE jak to robiłem do tej pory, ustawiłem na tryb CHARGE. Ładowarka ładuje bez zarzutu. Teraz pytanie czy to może jej zaszkodzić, że ładuje mimo tego, że jest "zepsuta" czy bez obaw mogę dalej ładować w trybie CHARGE. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Ja mialem taki error gdy w nowym pakiecie pozamieniane byly kabelki w wtyku balansera :) Z tąd tez moga sie wziac te dziwne napiecia - wez chlopie i sam sprawdz ! Zrob pakiet z aku jakie masz nicd nimh lipo itp. Podlacz do balancera i sprawdz ! To tylko kilka min roboty :)

 

Zawsze mozna ladowac w trybie charge kazda cele z osobna :) raz na jakis czas co "zastapi" balance (mniej wiecej).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pany w morde jeża też mi wyskakuje ten błąd... Mam 3 pakiety LiPol 3s daje tryb balancer 3s podpinam i po 3-4 sekundach wyskakuje mi ten napis  Baterry Vol err Cell Connect sprawdzałem 3 pakiety cały czas to pika. Napisałem do sklepu Cyber Fly reklamację także czekam co odpiszą. Mogę jedynie na trybie Charge ładować. Być może kabelek się rozlutował (nigdy mi sie spadła, szanuje sprzęt modelarski) ale jak zerwe plombe to stracę 2 letnią gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak tego spradzić mam tylko miernik napięcia z buzzerem dla lipoli. Patrzyłem teraz to te wejście od ładowarki na balanser nie ma kabelków tylko na płytce tej zielonej sa takie paski wbudowane w tą zieloną blaszke także ja nic nie poradzę muszę do gwarancji oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.