Skocz do zawartości

Stojak na modele


Patryk Urban

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - niestety nie :( a chciałbym, aby były moje.

 

Od dłuższego czasu zbieram fotki szczegółów, zdjęcia modeli, materiały, itp. rzeczy dotyczące łódek typu hydro (popatrzcie np. tu: http://www.angelfire.com/mb/powerboats/circus.html ).

 

Jak Patryk pokazał swój stojak na modele, zaraz sobie przypomniałem, że gdzieś w swoich zbiorach widziałem takie rozwiązanie. Aby być nie łamać praw autorskich wstawiłem zdjęcie bezpośrednio jako link z oryginalnej strony www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby być nie łamać praw autorskich wstawiłem zdjęcie bezpośrednio jako link z oryginalnej strony www.

Wstawiłeś fotki bezpośrednioz serwera autora strony więc właśnie dlatego łamiesz prawa autorskie :( linka zamieszczamy między zancznikami to co wstawiłeś to[/img].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja własnie sobie dzis taki zrobiłem w dwie godzinki jutro dodam fotoski tylko najpierw musze je zrobic :D. A tak dla informacji kosztował mnie 25 zł a wisi na nim 5 modeli włącznie ze spaninką :devil: tyle że ja mam przykręcony do ściany.

 

 

 

oto jak wygląda mój stojak

stojak_modele.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie długo się zastanawiałem jak poukładać rozmieścić modele w modelarni.Wiele miałem pomysły np. pod sufit na linkach do ściany itd., ale po przeczytaniu tego postu stwierdziłem ze to będzie idealne rozwiązanie i oto rezultat.Pierwsza fotka tak było do tej pory druga fotka po pierwszym dniu pracy i sprzątania.

 

37cc8e97d0f2e105.jpg

Fotka po dzisiejszym sprzątaniu.

088d4c713c8705eb.jpg

Jestem ciekaw jak będzie wyglądać modelarnia po sobotnim sprzątaniu.

Postanowiłem zmienic fotki na ładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.