Skocz do zawartości

PIKNIK MODELARSKI W MAŁYM BUCZKU - 15 lipca


Pietkin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny zlot niezwykle miła atmosfera bardzo ale to bardzo uprzejmi i mili ludzie,rywalizacja na fajnym poziomie.Wielkie podziękowania dla uczestników którzy wyciągali pomocną dłoń w chwili mojego kryzysu tzn. użyczyli okulary przeciw słoneczne jak i klej po nieudanym lądowaniu,oraz doradzali co mógłbym poprawić i w modelu i w manewrowaniu,bo byłem kompletnie nie przygotowany[ze sobą wziąłem tylko ładowarkę].Choć zająłem 10 miejsce na 10 możliwych zmotywowało mnie to bardziej do intensywnych treningów lądowania do celu.Przy okazji chciałbym zaprosić wszystkich nowicjuszy takich jak ja do wzięcia udziału w różnego rodzaju zlotach,piknikach itp. ponieważ można poznać wspaniałych ludzi,bardzo dużo się od nich nauczyć ,no i oczywiście zobaczyć inne modele na żywo i w locie,a nie w sklepie internetowym. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże miło czytać pochlebne opinie, jednak pamiętajmy o jednym, że to my wspólnie, organizatorzy i uczestnicy stworzyliśmy przyjazny, miły klimat pikniku. Przeżytych wrażeń w lądowaniu do celu i wspomnień z całości pikniku nam nikt nie zabierze. Mnie osobiście najbardziej urzekły dzieci biegające za zrzuconymi cukierkami i bociany. Takiej liczby szukającej noszenia jeszcze nie widziałem, w jednej z grup było ich 36, to chyba jest ewenement w skali kraju. Jako organizator serdecznie dziękuję Wójtowi Gminy Lipka, placówce komunalnej, Gminnemu Ośrodkowi Kultury i władzom OSP Lipka za okazaną pomoc. Dziękuję również moim serdecznym Kolegom, Jankowi Pietrzakowi i Romkowi Malinowskiemu za wsparcie, dobre rady i pomoc.Osobne słowa podziękowania kieruję do Mojej Żony ( prawda jest taka że wygoniła moje modele z domu, oczywiście ja zostałem ) za przygotowanie poczęstunku. Pozdrawiam, Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.