Skocz do zawartości

jaki regulator 25A max do silnika bezszczotkowego??


BoE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam sie do kupna regulatora na 25A (trojfazowego). Nie chce super/uznanej marki - czyt. drogiej.

Ma byc do motoszybowca, zatem wazna dla mnie jest niezawodnosc.. Sklepy internetowe oferuja chinszczyzne juz od ok 60pln i pewnie jakos to dziala - tylko jak? :-) . Jaki polecacie - nie za drogi, ale i taki by nie bylo na nim strach latac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znalazłem coś takiego, kupiłem przetestowałem i jest naprawdę godny polecenia,

http://www.4hobby.pl/product_info.php?info=p5270_ESC-EZ-FLY-25A.html&XTCsid=8686f4db77dab359585905900f62cb55

 

wcześniej używałem DYNAM 25 A to wydaję mi się że w/w jest bardziej wydajny i cena jest niższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie - waga jest wazna, ale pytajac o regulator z niskiej polki cenowej wole skupic sie na podstawowych funkcjach tego urzadzenia jakie MUSI wypelniac :-) Dalsze kryteria sa.. wazne, ale dalsze.. :-)

 

Inna sprawa, ze dopiero teraz zauwazylem, ze nie musialem nadmieniac ze do modelu latajacego skoro napisalem w dziale 'Latajace RC' :lol2:

 

Pozdrawiam rowniez z pieknej, rozrytej i nie przejezdnej Lodzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić regulator za 70zł, można kupić i za 300 zł. Jak cena przekłada się na jakość pracy? O wykonanie nie pytam, bo rozumiem, że droższy to jednak przynajmniej kondensatory nie są z najniższej półki. Kolega wyżej podał linka do regulatora 25A za 69zł, 25A firmy GWS kosztuje 130zł, robbe 160zł, castle creation 300zł. Warto zapłacić więcej? Czy droższy oznacza, że np. mniej sieje śmieciami z BECa i odbiornik pracuje przez to stabilniej? Macie Panowie jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy natenczas to:

ESC EZ-FLY 25A

EMAX 25A

Ze zdjec w sklepach wygladaja bardzo podobnie (co raczej nie jest zaskoczeniem :) ), ale o ile wagi i rozmary sa podane rzetelnie - to ten pierwszy jest mniejszy, cienszy i lzejszy..

Oba znalazlem w necie, ale moge je kupic w Lodzi - choc niestety nie jest to tak, ze leza na pulkach w sklepie :?

Dzisiaj moze uda mi sie podjechac i obejrzec pierwszy z wymienionych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to pojawia sie jeszcze jedna marka regulatorow w puli.. :-) I to jest argument..

Ciekawe, czy to specjalnie jest kompatybilne z programatorem Jati'ego, czy jest to po prostu jest Jeti - tylko w innym opakowaniu..

Dziekuje wszystkim za pomoc, czas 'rzucic kostka' i wylosowac jakas liczbe.. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.