Skocz do zawartości

rozładowanie pakietu


Miałczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy latasz z regulatorem bez BEC'a ? Z BEC raczej masz po kłopocie bo to on kontroluje. Są monitorki rozładowania, które świecą i wydaja dźwięki po przekroczeniu danej wartości napięcia. Tylko co z tego jesli latasz wysoko, daleko lub kilku modelarzy jednoczesnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nie zrozumielismy - z tego co napisałeś chyba każdy pomyślał, że chodzi o pakiet napędowy silnika elektrycznego. Tobie chodzi o monitorowanie pakietu zasilającego odbiornik i serwa - to co innego :D. Buzery odpadaja bo nie usłyszysz, Bec raczej też....Pytanie tylko po co monitorowac? Ja spaliną latałem cały dzień na lotnisku - znaczy z 5 - 6 lotów po jakieś 10min i nigdy nie trzeba było doładowywać pakietu. Stosuję 5 ogniw 2500 i 5x 2700 Sanyo. Jesli wstawisz odpowiednio pojemny lipol - chyba taki własnie masz to też spokojnie wystarczy...

Ale tak sobie myślę, że spokojnie mozesz tu zastosować wspomniany monitor. Przecież po każdym locie możesz kontrolować nim stan pakietu - tak dla świętego spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.