Skocz do zawartości

Pierwszy model - kilka pytań


grabie2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chce zamówić ten model http://abc-rc.pl/p/176/2982/model-pioneer-1400mm-trenerek-rtf-kompletny-zestaw-modele-do-fpv-fpv-i-akcesoria.html i mam on akumulator li-pol 3S 1300mAh i zapewne nie jest on zbyt dobry! I tu moje pytanie jaki byscie polecili akumulator / pakiet do tego zestawu z tej strony? bym mógł go razem z zestawem zamówic.

 

pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kup sobie model w wersji bez wyposażenia i dokup wszystko osobno.

To co dają w zestawach delikatnie mówiąc zazwyczaj nie jest najlepszej jakości.

Aku ja bym kupił 2000 mAh bo będzie można dłużej polatać.

I kupiłbm Easy Stara zamiast pionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko jak masz do wyboru Golfa 1 za 500 zł albo Audi A6 za 700 zł to jasne jest że bierzesz A6, nawet jak nie umiesz jeździć.

 

 

ale wiem moze i to by był proste kupic model artf ale nie wiem czy dal bym sobie rade z jego zlozeniem ....a i jeszcze jedno po zakupie tego pionierka bede mógł w przyszłosci wymienic w nimna lepsze czesc sa takie dostepne...?

 

Dokupisz ale to co kupisz teraz to po kilku lotach będzie nadawało się na śmietnik.

I za dwa miesiące znowu wydasz 500 bo aparatura, ładowarka, pakiet i silnik i regulator to jest jednorazowy sprzęt i będziesz kupował drugi raz to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie.

Model jest dobry,a opinie o nim, że trzeba wymienić to i owo wynikają z tego, ze po pewnym czasie pilot zaczyna eksperymeny co konczy się tym, że wzmocnienia w skrzydle nie wytrzymują, samolot wolno lata itd. Wtedy zaczyna się tuning modelu.

Na początek taki model z pudełka jest w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zestawy RTF to zazwyczaj złom.

Sam model (pianka) nie jest jeszcze najgorszy

ale wyposażenie zawarte w zestawie

nie reprezentuje żadnej wartości.

 

Nie chcę nikogo zniechęcać do zakupu - ostrzegam jedynie przed zakupem najgorszego

zestawu jaki można kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo zniechęcać do zakupu - ostrzegam jedynie przed zakupem najgorszego

zestawu jaki można kupić.

 

I nie zniecheciłes bo ja jak tu wszedłem na forum to nie pytalem jaki wybrac model, tylko jaki dobrac pakiet do tego modelu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku możesz spokojnie wstawić jak ja 2,2Ah, tylko wtedy wywal te nakrętki w nosie. Po osobistych i ostatnich doświadczeniach proponował bym Ci kupić model w wersji kit - EASY STAR II jest dużo lepszy niż pioneer, ale obydwa się nadadzą. Do tego silnik bezszczotkowy 20A, serwa zwykłe - najtańsze 9g, aparaturka turnigy 9x na początek będzie OK i aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest OK, ale uważaj model ma spory zapas mocy i nie próbuj latać na 100% mocy na początek. Co do modelów w wersji kit(przynajmniej dwóch tu wymienionych) to składa się je góra w 2-3 dni, ja swojego easy star'a poskładałem i przełożyłem elektronikę, serwa, silnik z pioneer'a w jakieś 4 godzinki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.