Skocz do zawartości

Moje loty


Dj.

Rekomendowane odpowiedzi

z całym szacunkiem dla osobistej satysfakcji, ale dla postronnych to ciekawe to nie jest....

- rzekłbym że to dość "wsteczna" koncepcja kadrowania

- 1/3 ekranu się marnuje

- buja strasznie

- okolica nieciekawa

- pogoda brzydka

 

"... nuda Panie... nic się nie dzieje..."

 

Jedyne co mnie zaciakawiło to

- co to jest to żółte koło na środku trawnika? UFO lądowało?

 

Sugerowałbym dalszą pracę i co najmniej

- bardziej ludzkie (a nie krabie) ustawienie kamery (z moich doświadczeń - najlepiej podwiesić pod skrzydłem i ustawić tak, żeby dziób nie mieścił się w kadrze)

- mniej bujania (pod koniec klipa jest taki kawałek startu)

- jakieś efektowne loty koszące lub co bądź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieczotronix, nie dołuj kolegi, napisz bardziej oględnie, na filmie nic nie widać oprócz kadłuba i stateczników, na samym początku przez 3/10 sekundy widać osobę wypuszczjącą model.

Kolego DJ idziesz w dobrym kierunku, postaraj sie pomyśleć co będzie na filmie, zanim go pokażesz, bo ja osobiście kocham filmy robione podczas lotu modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Koledzy krytyka jest takze wazna , przynajmniej człek wie co innych urzeka a co jest nudne.

To koło z... piasku jest, po czesci dla małolatów duzą piaskownica (kopia w niej zawzięcie dołki) a naprawdę cel lądowania dla skoczków spadochronowych... mówią, że skoki sa niebezpieczne, ludzie łamią nogi... Co sie dziwic, po dniu pracy małoletnich "kretów" tam sa prawie okopy... Wracając jeszcze do filmu. To był eksperyment, na próbe przykleiłem małą kamerkę( 22g) do kadłuba i to wszystko. Nie ma podglądu, wyszło co wyszło. Nastepne pewnie wyjdą lepiej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.