Skocz do zawartości

Pioneer 1400 jaki pakiet??


tomyy29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaki pakiet możecie polecić do tego modelu mam na to około 70zł. Wiem że stockowy pakiet jaki mam to 1300, 3s. Ale po około 5 godzinach latania trzyma max. 4 minuty lotu na pełnych obrotach gdzie na początku latał około 10 minut.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ale szanowni koledzy zapomnieli napisać o jednej dość istotnej rzeczy. Ten model fabrycznie miał latać na pakiecie 1300-1500 i jest wyposażony w balast w postaci metalowych podkładek.

Najlepiej balast usunąć i wrzucić pakiet 2200 - rozwiązanie przetestowane przez wielu użytkowników w tym mnie. Jeżeli znów użyjesz pakietu 1300 to balast trzeba wsadzić ponieważ model będzie niedoważony na dziób.

 

Dlatego możesz zakupić dowolny pakiet 3s o pojemności 2200, są bardzo popularne. Co do jakości pakietów to różnie z tym bywa dlatego jak się już zdecydujesz wrzuć link ze sklepu w którym chcesz dokonać zakupu, pomożemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.