Skocz do zawartości

FESTYN LOTNICZO - MODELARSKI WILCZE LASKI 25-26.08.2012


Piotrek Pindral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy, zapraszam wszystkich miłośników awiacji w każdej postaci na FESTYN LOTNICZO MODELARSKI który odbędzie się w najbliższą sobotę na lotnisku w Wilczych Laskach. Impreza ma charakter rekreacyjno - towarzyski. Na każdego gościa czekać będzie miejsce przy ognisku i kiełbaska. Zapraszamy pilotów modeli, paralotni i innych aparatów latających. Dla chcących zostać do niedzieli polecam nocleg niedaleko miejsca spotkania - Wilcze Laski 6. Do zobaczenia! W sobotę zaczynamy od 11:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko "jest otwarte" dla gości już od rana do ... nocy. Chętni mogą zostać do niedzieli, choć oficjalnie impreza jest w sobotę - wszystko zależy oczywiście od aury. Rejestrować się wcześniej nie trzeba, koszty uczestnictwa wynoszą zero złotych :) . Jeśli pogoda dopisze będzie naprawdę fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi samotnie reprezentować modelarzy na tej imprezie. Muszę powiedzieć że impreza zorganizowana została z rozmachem, piloci to tak samo zakręceni faceci jak my :) . Przyjechałem ok. 11-nastej i jako pierwszy zrobiłem ,,oblot powietrza,, , natomiast samoloty ze względu na niską podstawę chmur zaczęły zlatywać się ok 14-nastej. Wcześniej od nich zaczęły pojawiać się ,,rzuty kołowe,, z żonami i resztą rodziny. No i zaroiło się na lotnisku. W namiocie biesiadnym poczęstowano wszystkich łącznie ze mną i moim synem karkówką, skrzydełkami z kurczaka, kiełbasą i boczkiem z grila. Wszystko wspaniale doprawione i smaczne. Oczywiście do tego wszelakie napoje i ciasta. Miałem okazję posłuchać i porozmawiać z pilotami. O dziwo niemalże wszyscy zaczynali od modelarstwa B) . Niesłychane :rolleyes: .

Przybywają samoloty. Na powitanie były bardzo niskie przeloty.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

A to samolot którego model, choć jeszcze nie ulotniony mam w swoich rękach.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jeszcze nie w komplecie a już przy stole :)

 

Dołączona grafika

 

Pamiątkowe zdjęcie.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Po południu zrobiła się wspaniała lotna pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.