Skocz do zawartości

Wielka Radość.


Ghandi

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani kolegowie ;) i Koleżankowie ;)

 

Normalnie... od przyszłego tygodnia będę miał...

 

 

PIWNICĘ!!!! Jupiii!!! wreszcie będę mógł dłubać modele... poprostu tak jak chce, lubię i wogóle nie będę musiał się bić z nikim o moejsce, będę miał swoije parę m2 do dłubania...

 

i odrazu przywale z grubej rury, chcę zbudować piękny duuuzy dwupłatowiec, tak zeby mial rozpietosci z 1.7 metra.

 

Myślę o Nieuporcie lub Bristolu....

 

 

normalnie nic mi radochy z maski nie zdejmie chyba ;)

 

 

 

 

 

 

... no moze poza ceną wyposażenia takiego latadła :lol:

 

A pomoc Kolegów? proszę o pomoc przy wyborze modelu :) i ewentualnie dobrą radą przy planach ;) dzięki uprzejmosci Marka mam plany do bristolka ;) pozostanie tylko je .... ;) ciut ;) powiększyć.

 

 

coś mam wrazenie ze finalnie, za kilkanaście lat zbuduję swój własny... dwupłatowiec, tym razem juz w skali 1:1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Ty mi pomagałeś , drukując m.in. tego wymarzonego CSSa. Teraz ja Ci podszepnę: wal na ksero wieloformatowe i zażycz sobie dołożenie do posiadanych planów np. 50%.

Gwarantuję piorunujący efekt /wcale nie finansowy :D /, a zobaczysz, że zaraz Ci się Bristolek rozrośnie do porządanych rozmiarów. Mi w ten banalnie prosty sposób, rozrósł się ten zabytkowy Tomtit, tylko żeby jeszcze był czas na realizację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta piwnica to masz fajnie, ja mam jakas tam ale cala zawalona, wiec nie ma mowy by cos tam w niej dlubac ;D

Ale mam taka sasiadke co ma suszarnie,(powinna byc udostepniona dla wszystkich, ale ze nikt nie chcial to sama ja zajela ) duze pomieszczenie ok 4x5metrow, poszedlem by ja poprosic aby mi udostepnila kawalek miejsca pod stol, bo nie mamy miejsca z kolega gdzie laminowac, to powiedziala ze nie moze dac bo remontuje mieszkanie i bedzie wnosic nowe meble zanim wniesie je do domu ( ciekawe jestem kto normalny tak robi :crazy: )

Najlepsze jest to ze w tym pomieszczeniu stoja jak narazie 2 rowery ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Gratulacje :mrgreen:

 

.....u mnie , po przeprowadzce mam tylko dla siebie piwnice 2,1 na 4m :mrgreen:

kiedys musialem sie zmiescic w piwnicy 1,5 m na 2m .....

z przybytkiem miejsca , sytuacja tylko czesciowo sie poprawila bo znowu nie moge sie obrucic... :mrgreen: musialbym chyba co najmniej 25 m kwadratowych miec do dyspozycji wtedy bym moze normalnie mogl siasc do dlubania... :lol:

 

zycze owocnego dlubania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam garaż 3 piwnice(jedna z 12m2) i komórkę na połpietrze, ale modele najprzyjemniej wykonuje mi się w mej sypialni 12m2 :devil:. Co do Nieuporta - mój ma rozp wg planu 188cm. Koszt wykononia od podstaw to w tej chwili jakieś 500zł. Najdroższa to folia koła i silnik. Nie liczę jednak tego bo już to mam :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam garaż 3 piwnice(jedna z 12m2) i komórkę na połpietrze, ale modele najprzyjemniej wykonuje mi się w mej sypialni 12m2 :devil:. Co do Nieuporta - mój ma rozp wg planu 188cm. Koszt wykononia od podstaw to w tej chwili jakieś 500zł. Najdroższa to folia koła i silnik. Nie liczę jednak tego bo już to mam :rotfl:

 

 

a co do planow pieknego nieuporcika - kupiłeś, xerowałeś czy sciągnąłeś skądś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fokker zaintrygowałeś mnie tą komórką na półpiętrze ;) Zawsze myślałem że komórka to wolnostojące lub przyklejone do budynku pomieszczenie drewniane lub murowane

To tak jakby mieć strych na parterze :D

 

Pewnie za mlody jestem i w życiu jeszcze wszystkiego nie widziałem

 

Ja na lato wyniosłem się na strych ale teraz już jest tam chłodno i wracam do kuchni

jednak są uroki modelowania w mieszkaniu, żona jedzenie podstawi pod nos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komórka to takie pomieszczenie na co drugim pietrze w wieżowcach. Co drugie bo co pierwsze to są tam zsypy na śmieci.

Plany nieuporta zamawiałem przez http://www.modelactivitypress.com/fs_frameset1.htm

Masz tam do wyboru wersje spalinowe i elektro. modeli Iwojennych jest kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.