Skocz do zawartości

PFMRC temat tabu?


hubert_tata

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Elytarnosc prze pana.Na prywatke nie kazdego zaprosza.

No i na prywatkach zawsze mozna kogos wyprosic,w dyskotekach raczej sie nie zdaza.

 

Aleś Ty to ujął .......... brak słów! Normalnie bomba !!!!!

Tak! to jest to!!! I to nie że nie jest nie fortunne - TAK WŁAŚNIE JEST LUB MIAŁO BYĆ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do dyskusji (tu i tam, i tu i tam...).

Nie mogę tam, bo tam nie należę - i nie zamierzam :D

Śledziłem tamto forum niemal od samego jego początku, wyniosłem stamtąd masę wiedzy, poznałem wiele osób tam piszących i z premedytacją nie zostałem członkiem. Z oczywistych powodów.

To forum śledziłem od samego początku i z przyjemnością w pewnym momencie się zapisałem. Z oczywistych powodów.

Na tamtym forum wreszcie coś pękło, coś ruszyło się, ale nie wiem, czy nie za późno. Z oczywistych powodów.

Dobrze, że istniejemy obok siebie, uzupełniamy się, tylko nie wiem czy dobrze, że się dublujemy. Przykład? Ktoś buduje model i ma problem ze skłonem i wykłonem (bardzo popularny ostatnio temat u nas! ;) ) i zadaje pytanie i tu, i tam. U nas dostaje odpowiedź o skłonie, u nich o wykłonie. Ktoś, kto nie czyta obu forów (np. ja od jakiegoś czasu) zrobi model ze skłonem, ale bez wykłonu i się będzie dziwił, że lata do bani.

Może nie najmądrzejszy przykład, nawet głupi całkiem, ale chodzi o pokazanie, że sie rozdrabniamy i rozwalamy wiedzę to tu, to tam...

To tyle chciałem o forach. Obu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcemy być elitarnym kubem , to fakt .

My chcemy być najlepszym forum modelarskim w kraju!!!

A kluby jak to kluby ,są i będą .

 

A poważnie to nie widzę w ogóle problemu , aby ktoś piszący w klubie linkował tu i na odwrót (o ile to tylko jest możliwe technicznie).

Dziwią mnie takie tematy ,że w ogóle można o czymś takim dyskutować.

Skoro jednak komuś taka dyskusja jest potrzebna to piszcie ile wam dusza zapragnie ,a i transfer się nie martwicie ,w razie co sie dobierze większy serwer :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na prywatkach zawsze mozna kogos wyprosic,w dyskotekach raczej sie nie zdaza.

Jak na dyskotece ktoś za bardzo rozrabia to i stamtąd chłopaki z ABS-em ubrani najczęściej na czarno mogą delikwenta za szmaty wywlec :devil: .

Swoją drogą to zabawne, jak "Elyta" dla podbudowania zapewne własnego ego na siłę stara się udowodnić swoją wyższość nad plebsem :devil: :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to zabawne, jak "Elyta" dla podbudowania zapewne własnego ego na siłę stara się udowodnić swoją wyższość nad plebsem

 

A jak ktoś , dajmy przykład ja pisze na obu forach, sorry na jednym forum i w klubie elitarnym to jest znaczy się i plebsem i elytą ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm........... co by tu napisać ??

 

Skoro już tak o nas mówią, to znaczy że jesteśmy sławni w świecie wirtualnym, a to i dobrze :D Skoro o nas mówią to znaczy czytają, a jak czytają to muszą mieć co czytać :]

 

Więc skoro już koledzy z tamtego klubu mają pewne niejasności warto im to rozświetlić.

 

Tak !! To forum powstało, jako alternatywa dla ludzi którym nie odpowiadały rygorystyczne zasady "elytarnego" klubu. Ewoluowała jego nazwa od " Wolnego forum modelarzy" poprzez "Forum modelarzy RC" aż ostatecznie stanęła na "Polskie Forum Modelarskie".

 

Nikt nigdy nie ukrywał istnienia tego forum, nigdy nie było tu rygoru i sztywnych ramowych zasad, nikt z uczestników tego forum nie miał żadnego przymusu, nakazu i zakazu bycia członkiem tamtego klubu.

 

Dziwi mnie tylko fakt że ktoś ma jeszcze jakieś niejasności czy PFMRC jest tematem TABU czy nie.

 

Jak moja obecność w tamtym klubie się zakończyła większość z nas wie, jak mnie "zgnoili" gdy już nie mogłem tam pisać też sporo osób wie, ale to nie jest ważne w tej chwili, nasze forum toczy się swoim życiem tamto swoim i nikt z nas nigdy nie miał i nie ma na celu aby zniszczyć tamten "elytarny" klub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jeśli chcą mieć zamknięte grono modelarzy i mieć do tego swoje miejsce w necie to dlaczego nie ?

Naprawdę oglądanie się na to forum czy na inne, nie ma tak na prawdę sensu.

Ja raczej bym zanucił jak w piosence :

"Panowie róbmy swoje ........."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tu się z tym naszym Tomkiem-moderatem nie zgodzić?...

Z poprzednim Twoim wpisem Tomku chciałem najpierw "popolemizać", bo dyskutować zawsze jest o czym. To , co poczytałem dalej, tym bardziej mnie w takim przekonaniu utwierdziło. Mądra i na temat prowadzona dyskusja zawsze jest potrzebna, Nawet choćby była tylko "dla naprzykładu" dla naszych nastoletnich forumowiczów. Co do meritum tej dyskusji, nie będę się wypowiadał, gdyż znowu mógłbym coś chlapnąć nieopacznie i nierozsądnie i krecha gotowa... :wink: To co mógłbym w tej sprawie powiedzieć , powiedział już za mnie Marcin - Motyl. Natomiast nie ukrywam, że cieszy mnie niezmiermie ten "przepływ", a zwłaszcza jego kierunek. :D A każdego modelarza tutaj, witam bardzo ciepło, nie wnikając zupełnie skąd jego ród i skąd przybywa...Może lubię gawiedz i pospólstwo?... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.