Skocz do zawartości

8-9.09 - Skarżysko Kamienna - Zawody "Na zakończenie sezonu" klas NSS


Rekomendowane odpowiedzi

:D

 

Drogi Sławku,

 

Nie znam Cię, więc nie będę oceniać, ale wiem jedno. Rodzice nie nauczyli Cię szacunku do osób starszych.

Wyraziłeś już swoją opinię jako obserwatora. Widać, że w życiu niczego nie organizowałeś, a pouczasz osoby, które tym się zajmują.

Ton Twoich wypowiedzi też jest strasznie arogancki, zarozumiały, momentami bezczelny.

 

Nie rozumiem również, dlaczego powołujesz się na swoje projekty, wkład w rozwój modelarstwa w tym wątku? Jak to się mówi... "co ma piernik do wiatraka?" Co chcesz przez to udowodnić? Niektórym osobom przydałoby się trochę więcej pokory, umiaru i zwykłego rozsądku.

 

Uważam, że temat można zamknąć, bo nic sensownego raczej tu nie powstanie.

 

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, pomyłka Panie Marcinie. Mam szacunek do starszych bo tak mnie nauczyli rodzice i w to proszę ich nie mieszać, jednak widzę że starsi zamiast podjąć rzeczową rozmowę upierają się że jest ok. Wyraziłem swoją opinię, zostałem zrugany za to bo jest negatywna, trzeba było się zgłosić do mnie to spokojnie bym wam te tabliczki zrobił. Ale teraz lepiej jest najeżdżać na mnie bo odwazyłem się coś krytykować. Skąd wiesz czy nic w życiu nie organizowałem? Skąd masz taką pewność? Nie masz żadnej. Nie koniecznie musiałem organizować zawody czy pokazy modelarskie. Tego nie wziąłeś pod uwagę. Padło słowo "projekty" . Więc już Ci piszę o co chodzi. Wy organizujecie zawody a ja rozdaję za frajer projekty, i wy i ja przez to coś wnoszę do rozwoju modelarstwa, czy piszę nieprawdę? Każdy z nas na swój sposób ale jednak wnosi, ja staram się to robić jak najlepiej i nigdzie nie pisze sobie na czole "główny projektant" Mnie też nikt nie płaci za tą pracę ale chętnych jest dużo a każdy projekt to kilkadziesiąt godzin pracy.Spróbuj wyszukać podobne plany w internecie za darmo. Powodzenia. Jeżeli nie zrozumiałeś po co dałem przykład projektów to nie mój problem, inna sprawa- nauczyłem się sam projektować w CAD- i wiedzą tą dzielę się ze wszystkimi a ci którzy ją odemnie odebrali sami projektują z powodzeniem modele. Czy według Ciebie nic nie wnoszę do modelarstwa? Czy może się przechwalam? Próby założenie czy nawet pomysłu na modelarnię w moim mieście zostały utrącone na wstępie a Ty teraz , nie znając mnie zupełnie twierdzisz że nic nie próbowałem? Definitywny koniec z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa dyskusja, ale niestety nie da się pogodzić zawodów z piknikiem. Abstrahując od tego wydarzenia, bo na nim nie byłem. Byłem za to na zawodach samochodowych RC u mnie w Jelczu. I jest tak jak pisze Sławek. Nie ma nagłośnienia, nie ma grila itp. Jest to impreza dla modelarzy. Przepraszam, dla zawodników modelarzy. Kibice oczywiście są... za barierkami, choć można w przerwie przejść się przez park maszynowy i zagadać z modelarzami. Z głośnika padają suche informacje kto staruje ile okrążeń i kiedy koniec. Nikt nie omawia co się dzieje na torze aby publiczność wiedziała o co chodzi. Dla publiczności to po prostu jeżdżenie autami w kółko. W tym roku ominęła mnie ta impreza z powodu braku informacji, z chęcią bym poszedł ponownie. Informacja niby była, ale termin był zupełnie inny niż poprzednio, a przecież nie można co dzień wertować internetu czy może coś ciekawego się dzieje w mojej mieścinie. Dowiedziałem się o niej kilka miesięcy po fakcie.

AndrzejC ma 100% racji co do mediów. Na tej imprezie też nikogo nie było i w gazecie zero informacji a impreza była dwudniowa. Nie ma skandalu, nie ma krwi, nie ma newsa, bo dobra wiadomość to kiepska wiadomość. Lepiej napisać, że młodzież rozrabia pod budką z piwem niż, że ma zawody w modelarskie.

Piknik rządzi się natomiast swoimi prawami. Byłem na dużych piknikach lotniczo-modelarskich i małych. Pieniądze ważna rzecz ale to nie wszystko. Bardziej np podobał mi się mały piknik w Golędzinowie niż w Szymanowie, gdzie byli Żelaźni czy F-16. Organizacja z pewnością wymaga bardzo dużo zaangażowania i trzeba poświęcić dużo swojego czasu prywatnego i środków aby coś zrobić. I gdy jako organizator usłyszysz od kogoś, że piknik był super mimo, że właśnie leje jak z cebra, a ludzie uciekają w popłochu do domów, to jakoś tak lepiej jest człowiekowi na sercu. Prawda...

Szacun dla organizatorów takich pikników wielki z mojej strony.

 

Jeśli chcemy aby modelarstwem zainteresować młodych ludzi róbmy pikniki, zawodowcom zostawmy zawody. Są to dwie strony tego samego medalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.