Skocz do zawartości

Polskie instrukcje


Ja-Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio stalem sie wlascicielem aparatury Graupner MX-12 hott fajne radyjko z wieloma funkcjami i za rozsadna cene.Niestety nie moge sobie poradzic z programowaniem tego cuda(dlaczona instrukcja nimiecka) a ja po niemiecku tylko handehoh :) Podobno nadajnik posiada i soft angielski-podobno na karcie sd -wsadzilem ja do nadajnika i nic!!!!!Szlag mnie zaczyna trafiac bo o ole wiem istnieje taki przepis mowiacy ze produkt wprowadzony na rynek musi posiadac polska instrukcje.I tu uklon do naszych sznownych importerow ,dystrybutorow postarajcie sie o taki dodatek! Ostatnio bylem w znanym sklepie modelarskim w Warszawie w oko wpadla mi kamerka -taka malutka Hd .Produkt Chinski ajagrze by inaczej zapakowana w plastykowy woreczek bez jakiejkolwiek informacji.Panowie czuje sie olewany i nie szanowany przez was.Przecie mozna dodac krotka informacje dotyczaca podstawowych danych czy podstawowego oslugiwania sprzedawanego sprzetu. Ja-Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zaktualizować firmware na wersje angielską. Pobierz oprogramowanie ze strony podanej powyżej, rozpakuj, Zainstaluj USB Treiber (sterownik komunikacyjny), uruchom program grStudio, wybierz Transmiter/Firmware Upgrade - znajdź plik aktualizacji. Podąłącz radio kablem USB i rozpocznij aktualizacje.

Jeśli nie masz portu USB (nie wiem czy MX12 mają) to przegraj na kartę do folderu Firmware pobrany powyżej plik z firmware nadajnika. Wejdź w tryb "SECRET" ;) naciskając strzałki góra/dół na lewym padzie i SET na prawym i wybierz opcje Firmware Update. I będzie po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.