Skocz do zawartości

Problem z kamerą 808 #3


Grzegorz POL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam z tą kamerą problem.

Otóż nie mogę nakręcić filmiku dłużej niż 1 min, obraz tak jakby śnieży i sie wyłącza. Przez 5 miesięcy kamerka chodziła poprawnie a nagle takie wariacje. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane.

 

Pozdrawiam,

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wyłącznie się wskazywałoby na zasilanie jednak nie powinno to psuć obrazu.

Nie wiem co w tej kamerze jest między płytką sensora a płytą główną. Pewnie tasiemka i jakieś złącze.

Trzeba to dokładnie obejrzeć.

Możliwe też, że kamera zaliczyła twarde lądowanie i wyszedł gdzieś zimny lut. W takim przypadku raczej nie znajdziesz uszkodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja też mam tą kamerkę #3, póki co mam ją jakiś miesiąc, może więcej, zaliczyła troche ladowań.. szczególnie gdy siedzi na cessnie, ale póki co nagrywa ok. Nie zauważyłem póki co jakiś uchybień, i nagrywać potrafi bo ja wiem..kartę 2 GB zapełnia i dalej by mogła. Spróbuj sparwdź napięcie pod obciążeniem, gdy działa kamerka. Moja kilka razy była zalana przez śnieg, ale w sumie nawet wtedy nagrywałem i działała, no i działa. Jak padnie to kupuje #16V2 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mój brelok sam się wyłącza przy obecnej temperaturze. Akumulator jest do kitu. Wylutowałem, W to miejsce przylutowałem przewody, z drugiej strony przewodów przylutowałem wtyczkę (złocone) odciętą ze styków cdr. Po podłączeniu do wyjścia do balansera lipola 3,7 V mam dobre zasilanie kamerki do lotu. Zauważa się lepsze reagowanie na przyciski i skończyło się samowyłączanie. Dostosuję jeszcze zasilanie do filmowania z ręki z akumulatora od komórki dorabiając gniazdo.

Jak napisałem tak zrobiłem. Podłączenie kamerki do lipola, włączenie filmowania i włączenie RC trwało 40 sek. 4 sek później nastąpiło wyłączenie kamerki a więc lotu było tylo co nic. Latem nie było problemów. Statek z kamerką opłynął cały staw filmując brzeg i nie było wyłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.