Skocz do zawartości

Serwa KST 125MG


Tomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Luzy ;( poza tym szybkie i mocne. To chyba to samo co Turnigy TGY-S712G (to chyba nowe oznaczenie. Poprzednie było TGY-A55H ale to teraz inne serwo). Nie wiem kto dla kogo robi ;) Ale chyba Corona dla obu ;)

A tu porównanie do serwa które KST i Turnigy chcieli skopiować: http://www.aeroglide...as-de-la-copie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja koledzy nie fascynował bym się tak serwami MKS . Maja świetną mechanikę i elektronikę jednak denne chińskie silniki ,które nie tylko niczym nie różnią sie od silników stosowanych w analogowych serwach z lat 90 takich jak w FS500 ale ich wykonanie jest takie że przy zablokowaniu mimo ze są to serwa cyfrowe zostają trwale uszkodzone i trzeba w nich wymienić silniki na nowe !!! Po rozebraniu okazało się że mają blaszkowy komutator ,który obracając sie w stosunku do wirnika urywa uzwojenia i serwo staje definitywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Dużo jest informacji o uszkodzeniu silników serw. Ponoć producent szuka czegoś trwalszego. Przy czym w większości przypadków uszkodzeń silników występuje gdy napięcie zasilające serwo jest >5V. Poza tym precyzja i szybkość działania jest w górnych stanach normy. I wciąż piszemy o serwach DS6125 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.