Jump to content

Multiplex Acromaster - zbior filmow moich


alchemique

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Możesz napisać krótko jaki hardware masz na pokładzie tego Acromastera ?

 

Opis modelu jest w dziale "elektryki" prosze tam poszukac.

 

Panie Tomku!

Zeby taki film nakrecic trzeba miec z 10 godzin materialu plus dwa dni wolnego czasu na zlozenie tego do kupy plus dwa dobre komputey i porzadny program do odobrobki :)

Niemniej jednak bede sie staral poprawic:)

Link to comment
Share on other sites

Nie wymagam abyś zrobił taki film, dałem link do niego aby podać wzór, czy niedościgły dla Pawła, to się okaże za parę lat. Generalnie staram się namawiać wszystkich, którzy filmują do pokazania czegoś więcej, jak lecący, kręcący sie samolot. Nie potrzeba 10 kamer. Ale przydałoby się dziesięć ujęć koniecznie różnych i sklejonych najprostszym programem. Myślę, że Paweł ma ambicję do takich działań. To widać na tym prostym filmiku, chcę Cię zdopingować do doskonalenia również w dziedzinie filmowania, bo latasz już całkiem, całkiem :D

Do Armanda

To można zrobić jedną kamerą. Nie da się policzyć na zmontowanym filmie.

Link to comment
Share on other sites

To wlasciwie o czym powinno sie tu dyskutowac - dzial "Filmy" - dyskutujemy o technice filmowania - zle? Rozumiem ze gdybym tu wstawil opis budowy to moglibyscie wnioskowac o powrot do tematu - ale to ze dyskutujemy na temat jak jest film zrobiony, jakimi programami byl edytowany itd to chyba jest zgodne z ogolnie przyjetymi zasadami.

Panowie, chyba juz przesadzacie z tym rygorem :/

Link to comment
Share on other sites

Tutaj nie ma żadnego rygoru, nie popadajmy w skrajności. Chodzi o to aby osoba która będzie kiedys zainteresowana takim tematem to wchodzi w odpowiedni dział, w odpowiedni wątek np "techniki filmowania i obróbki filmów" i ma to jak na tacy.

Jeżeli będziecie kontunuować temat filmowania i obróbki filmu w tym wątku na tym konkretnym przykładzie tego jednego modelu to osoba X którą będzie interesować ten temat nie znajdzie tego, a przynajmniej będzie miała bardzo utrudniony dostęp do tego.

 

Pomyślcie nie tylko o sobie ale tez o tym, że to co będziecie pisać może się przydać komuś innemu. Napewno nie tylko wy byscie chcieli mieć wypasione filmy :wink:

Uważam że taki wątek o technikach filmowania itp bardzo by się przydał, jeżeli macie chęci i wiedzę to podejmijcie się tego. Jak bedzie dobry materiał nawet to przykleimy.

 

Co do działu to wybraliscie dobry ! tylko fajnie by było, jak byście założyli nowy temat...

 

Ja osobiscie widziałbym to w reszta "FIlmy Modelarskie" bo tam 80% filmów ląduje a tutaj mamy tylko filmy 3D

 

Przyznaje się, że źle sformułowałem moje zdanie które zostało źle odebrane. Mogłem przecież napisać "załóżcie chłopaki nowy wątek pod tytułem "techniki filmowania i obróbki filmów" widzę jesteście tym zainteresowani, mógłby z tego wyjśc całkiem niezły poradnik!.

 

I co ? odrazu lepiej się patrzy :wink:

Link to comment
Share on other sites

No własnie Radku to była prowokacja z mojej strony :rotfl: sam jestem tym zainteresowany ;-) korzystam z Adobe Premiere Pro ale nie za bardzo Qumam ten program. Więc jak by koledzy wyżej podjeli sie tematu of filmowania do kompresji to wiem że będzie duże zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

A ja się wystraszyłem, że robię coś źle na forum "i sobie poiszłem". Ale wracając do sprawy chętnie podzieliłbym sie swoją wiedzą na temat filmowania, tak jak Darek swoją na temat latania. Może nie jestem takim specem jak Darek ale zawsze coś. Tylko nie ma działu, Teraz zorientowałem się, że zakladając dział Filmy mieliście coś innego na myśli. Myślałem żeby się wynieść do Petera ale przerażają mnie transmisje, telemetrria, latanie w goglach i takie tam techniczne sprawy. Widziałbym pomoc w osobie Tomka aby założyć dział Filmy z mojego latania, lub coś w tym guście (tytuły nie są moją mocną stroną) i tam dyskutować na temat niedostatków technicznych, niedociągnięć montażowych, czy systemów kodowania do DivX-a. Jest to realne?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.