Skocz do zawartości

Ludzie na lotnisku


kojot

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kojot, u nas w Aleksandrowie było podobnie jak tylko znikali modelarze to pojawiali się debile

w BMW i ryli pole do oporu. Potem jak zorganizowaliśmy nowe lotnisko to ludność z okolicznych wiosek byla pod wrażeniem itp... a obecnie już zaczynają się awantury o to że kury znoszą sześcienne jajka a krowy się nie cielą :evil: Ogólnie masakra niedługo pewnie pójdą w ruch widły i pochodnie. (najbliższe domy są w odległości ok 1km i nie wiem w czym im przeszkadzamy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak to już jest w tym naszym kraju :( Ja tylko czekam na otwarcie lotniska w Czechowicach-Dzidzicach (Bielski Park Techniki Lotniczej). Mam nadzieje ze uda się dogadać z władzami aby udostępnili lotnisko dla modelarzy :D. Jeżeli nie to dalej bede zmieniał lotnisko 5 razy na rok :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Skucie mordy czy podpalenie auta nie pomoże.Nie ma dowodów na kolesia więc Policja nie pomoże,a ostra pogadanka skończy się najazdem pięciu bumek,jeszcze w łańcuchach.Niskie,ale solidne ogrodzenie wydaje się najlepszą ochroną.Nie wiem jak daleko jest najbliższe źródło napięcia,bo można by pomyśleć o barierach podczerwieni(100m zasięgu) i czujnikach nacisku na wjazdach+moduł gsm.Sms do ochrony i kilku najbliżej mieszkających użytkowników lotniska załatwiałby sprawę interwencji.Jeśli będzie stała tablica o zakazie wejścia-blokuje się wjazd i z Policją spisuje wszelkie straty w mieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Lisich Kątach co jakiś czas rów jest poprawiany, jednak idioci nadal wjeżdżają... ale nie na pas startowy dla samolotów tylko...na "nasz" teren przeznaczony dla modelarzy...

 

albo rów, albo dobrze usypana "wydma" choć ta pierwsza metoda jest praktyczniejsza gdyż po czasie już sie nie rzuca w oczy bo zarasta zielskiem. można uszkodzić zawieszenie niskopodłogowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.