Skocz do zawartości

Naklejki forumowe


qba

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra,

 

Ugadaliśmy się i dostanę na dniach 30 szt

 

Po otrzymaniu przesyłki, przekazuje naklejki do kolejnych 3 osób. Kto pierwszy ten lepszy. Proszę o wiadomość z danymi na priv. 3 pierwsze osoby, które się zgłoszą zostaną powiadomione o wysłaniu naklejek. Także zgłaszać się Pany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

 

Wyciąłem na ploterze kilka forumowych naklejek. Naklejki z białej foli z naklejoną folią transportową wiec nie ma problemu z przeniesieniem jej na dowolny materiał.

 

post-3-0-88388600-1351070044_thumb.jpg

 

Wielkość to około 5,5 cm wysokości w najwyższym punkcie, oraz 28 cm długości.

 

 

Dystrybucja na zasadzie podaj dalej, wysyłam naklejki pierwszej osobie, ona bierze dla siebie oraz rozdaje osobom z okolicy i resztę wysyła do drugiej osoby. Dlatego najlepiej jakby zgłosił się ktoś z Krakowa, Warszawy lub innego zagłębia forumowiczów.

 

Jeżeli ktoś z Lublina będzie chętnych to mogę wyciąć dodatkowe naklejki i zostawić je u Grześka w Majsterklepce.

 

Jak będą chętni dalej to wytnę kolejną partię, mimo iż te parę sztuk dało mi w kość przy wyrywaniu :)

 

Cześć Kuba

 

No, byłbym wdzięczny za kilka nalepek dla Lubliniaków . Jak byś mógł w piątek zostawic u Grześka to byłoby fajnie. Ewentualnie będzie zebranie sekcji w niedzielę o 10 tej w modelarni koło leclerca tego na Zana to serdecznie kolegę zapraszam.

Pozdrawiam

piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przypominam, że mam naklejki. Pisałem już wcześniej, wyślijcie na PM adres do wysyłki. Dwie pierwsze osoby dostaną naklejki. Do tej pory nikt mi nie wysłał adresu.

 

edit:

 

Ok, jedna osoba się już zgłosiła. Czekam na jeszcze jedną. Wyśle to co mam czyli po 14 naklejek, resztę proszę wysłać dalej.

 

 

Mam już dwie osoby. Naklejki wysyłam do:

 

skraf

Szymek-98-PL

 

Także proszę się do nich zgłaszać po resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to ja jestem ze stolicy i chodzę do modelarni która mieści się w największej budowli w naszym kraju, tak mam na myśli tą zbudowaną przez sowietów, więc można by mi parę sztuk ( tak koło 10/15 ) spokojnie listem podesłać na pewno by się po pracowni rozeszły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.