robraf Posted March 3, 2008 Posted March 3, 2008 my na modelarnii też robilismy te insomniaki tylo pod naped elektryczny
Lech Mirkiewicz Posted May 16, 2011 Author Posted May 16, 2011 Po wielu latach walk tymi prostymi modelikami z napędem spalinowym postanowiłem dostosować staruszka do powszechnego trendu elektryfikacji. Okazuje się bowiem,że młodzież nie bardzo jest zainteresowana zaolejonymi spaliniakami co doskonale odzwierciedla rosnące zainteresowanie modelami ESA .To fajne modeliki tylko trochę małe i wolne. W moim kombacie zastosowałem silnik turnigy 35-36-1100 co daje modelowi taką moc jak silnik 4cm spalina. Model jest bardzo dynamiczny, szybki i można nim latać nawet przy sporym wietrze. Myśle, że od elektryfikacji nie ma już odwrotu.
pacek Posted May 18, 2011 Posted May 18, 2011 Lechu, buduj kombata 1/12 wsadź mu silnik elektryczny i zapraszamy na zawody ACES najbliższe od Ciebie będą w Chrcynnem (koło Nasielska)
Lech Mirkiewicz Posted May 22, 2011 Author Posted May 22, 2011 He ,he najbliższe, 300 km dobre sobie ale może bym przyjechał. Kiedy będą te zawody? Muszę mieć 1/12 ? nie ma klasy open?
pacek Posted May 22, 2011 Posted May 22, 2011 16-17/07 no niestety albo jak mówi moja córcia stety - tylko 1/12 WWII i 1/8 WWI
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.