Jump to content

Kombat na luzie dla każdego


Lech Mirkiewicz

Recommended Posts

  • 3 years later...
Posted

Po wielu latach walk tymi prostymi modelikami z napędem spalinowym postanowiłem dostosować staruszka do powszechnego trendu elektryfikacji. Okazuje się bowiem,że młodzież nie bardzo jest zainteresowana zaolejonymi spaliniakami co doskonale odzwierciedla rosnące zainteresowanie modelami ESA .To fajne modeliki tylko trochę małe i wolne. W moim kombacie zastosowałem silnik turnigy 35-36-1100 co daje modelowi taką moc jak silnik 4cm spalina. Model jest bardzo dynamiczny, szybki i można nim latać nawet przy sporym wietrze. Myśle, że od elektryfikacji nie ma już odwrotu.

IMG_4788.JPG

Posted

Lechu, buduj kombata 1/12 wsadź mu silnik elektryczny i zapraszamy na zawody ACES najbliższe od Ciebie będą w Chrcynnem (koło Nasielska)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.