Skocz do zawartości

Futaba T8FG


waldi1973

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Wiem, że temat był już wałkowany, ale nie za bardzo mogę w tym gąszczu wszelkich informacji na każdy temat ;) wyselekcjonować tych najważniejszych dla mnie..

Interesują mnie Wasze opinie na temat tego radyjka, funkcjonalności i trwałości.

Do niedawna używałem JR PCM9xII (2,4GHz), jednak sprzedałem razem z modelem. Zastanawiałem się nad 11x Zero, ale Futaba skusiła mnie ciekawym rozwiązanieniem jeśli chodzi o przyłączanie wielokrotności serw za pomocą s-bus'a..

 

Jak oceniacie koledzy T8FG? Porównywalny sprzęt do PCM9..? :) Czy menu w Futabce jest równie proste co w JR?

Hmm.. Same pytania.. :)

 

Oczywiście Futabę już kupiłem i czekam na dostawę...

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat 8-mki było już napisane wiele postów i kolejny wątek raczej sensu nie ma. Mam kilku znajomych ( kiedyś wyznawców JR-a) którzy przesiedli się na Futaby i byli zadowoleni. Trudno stwierdzić czy menu jest proste czy skomplikowane ponieważ używam od lat Futab i się przyzwyczaiłem, polecam pobrac instrukcję do T8 ze strony rcskorpiona i zanim dostaniesz radio przećwiczysz w pamięci menu. Co mogę powiedzieć o 8 to to że dla mnie jest szpetna ( myślałem tak samo zawsze jak jechałem na loty :D ) . Na pocieszenie dodam że są brzydsze radia np. Graupner MC 20 czy szpetny do bólu 32 ( dla pieniaczy- wyrażam tylko swoją opinię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Myslę,że robi się to z podobnego powodu dla jakiego stosuje sie dwa pakiety.

 

E nie.... eksperyment polega na tym:

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/25218-imitacja-dzwieku-silnika-w-nadajniku/

 

Jak mi się to spodoba to zostawię a jak nie, odbiornik się przyda i tak do jakiegoś maleństwa a imitator pogonię na ibeju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.