Skocz do zawartości

Sky lark F3A 3D


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Szczena mi opadła jak zrobił tym winde z 200m i to taka winde ze jakby ktos za skrzydła trzymał 0 kiwania i piekne przejscie do zawisu miód wydaje sie niemozliwe ze model tego typo moze latac jak fun fly ale waga robi swoje 4.2kg na 2m rozp no coment .Czekam tylko na wiosne i fruuuuuuuuu

 

film z lotu Wojtka http://pl.youtube.com/watch?v=atGZWS7n0ic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niska waga przy tej rozpiętosci nie powinna byc problemem (w granicach rozsądku)

Ten model mimo, że ma 2m rozp tak naprawde wygląda jak "szczur" małe skrzydełka jak w motoszybowcu malutki wąski kadłubik wiec mniejsza objetosc=mniej materiału=mniejsza waga...

W 4,1kg nie wierze, no chyba że waga jest zaprogramowana dla kobiet z nadwagą :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmie lata miinimalnie wiekszy bo 2.1m i tam jest ZDZ 40ccm 4.1kg jest jak najbardziej realne na OS maxie `120AX lekkich płaskich serwach 8kg blue bird 30g sztuka aku odbioprnika lipol itp . W modelu poprzednio był OS 160FX i aku za kabiną wiec mysle ze jak dam 120AX i aku przymocuje do skrzynki silnikowej bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Skrzydła stateczniki rdzen styro kadłub balsowo sklejkowy.

 

Pora odświeżyć temat po powrocie z NL przyszedł czas na zakupy :D niedawno dostałem serce modelu Saito 180

 

43fd189e813f5a04.jpg

 

Serwa HS 635 wysokosci i lotki, kierunek HS 5625 mysle, że wystarczy

 

f4023dd7f8c8b5a2.jpg

 

Oraz 2 pakiety Sanyo 2700 które chcę wpiąć w 2 kanały na dwóch niezależnych wyłącznikach profi

 

e0804a093a401e24.jpg

 

W drodze mam łoże silnika i nadzieje, że oblatam model jeszcze w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.