Skocz do zawartości

Fidelity RES 2.0 JK ArtHobby


galaxy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przemku pisałem do ciebie! ja bym na twoim miejscu zrobil otwór i wyciągnął właśnie na zewnątrz, chociaż część tej grubszej antenki ,ja w mojej maximie 2,5m właśnie mam otwór w kadłubie i wyciągnąłem antenkę na zewnątrz ,latałem wysoko i poki co wszystko z zasiegiem ok i oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przemku pisałem do ciebie! ja bym na twoim miejscu zrobil otwór i wyciągnął właśnie na zewnątrz, chociaż część tej grubszej antenki ,ja w mojej maximie 2,5m właśnie mam otwór w kadłubie i wyciągnąłem antenkę na zewnątrz ,latałem wysoko i poki co wszystko z zasiegiem ok i oby tak dalej

 

Ja rozumiem, że nie piszesz do mnie (chcę innych poinformować, że nie ma takiej potrzeby), ale mam antenę schowaną w Mefisto i latam do granic widoczności i również jest ok.

 

Po co wyciągać antenę z laminatowego kadłuba skoro działa bez problemu w nim.

To proszenie się o kłopoty. Łatwiej ją wtedy urwać, naderwać etc.

Gdyby to był kadłub węglowy, to faktycznie może w znacznym stopniu ekranować i warto sprawdzić, czy sobie tym nie zaszkodzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem nadgorliwy bardzo , nie wiem czy nie posłucham pytona i nie zrobie małej dziurki z tyłu kadłuba tak żeby ten gruby kawałek anteny był na zewnątrz pod rurą węglową

 

Jak to mówią nadgorliwość gorsza od faszyzmu i pracujących sobót ;)

 

 

Jak chcesz to zrobić to uważaj, aby nie przeszkadzała przy lądowaniu lub wyrzucie z ręki.

 

Jak teraz nie masz pewności jak jest z zasięgiem sprawdź go sobie na ziemi oddalając się od modelu na powiedzmy 600-800m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a7498787 (nie masz uzupełnionego profilu) pisałem ogolnie o modelu, laminat nie laminat wiadomo że do wzmocnien wegla troche zawsze jest,ale pomijając to czytałem jakis czas tu chyba nawet na forum zanim przeszedłem na 2.4ghz ze lepiej jak sie wyciąga antene odbiornika .Na starym paśmie wszyscy wyciągaliśmy antena ok 1m wiec zawsze kawałek wystawał ,obecnie jest 2,4 anteny w odbiornikach krótsze itd. ale powinno sie również wyjmować,poczytaj na temat zakłóceń na tym paśmie jak ludziom znika zasięg ,gdy nawet model nie jest daleko a wleci za drzewo czy cos bedzie pomiedzy modelem a człowiekiem/nadajnikiem,wystajaca antena na pewno przeszkadzać nie będzie (moze przy ladowaniu) a przyda sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega anonim "a7498787" może nie potrzebuje wyciągać anteny bo w modelach Blejzyk węgla mało albo w niektórych wcale. W modelach Arthobby węgla jest całkiem sporo i ja zawsze nawiercam mały otworek i wyciągam antenę od odbiornika 2,4GHz po, co pchać się w problemy przez lenistwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega anonim "a7498787" może nie potrzebuje wyciągać anteny bo w modelach Blejzyk węgla mało albo w niektórych wcale. W modelach Arthobby węgla jest całkiem sporo i ja zawsze nawiercam mały otworek i wyciągam antenę od odbiornika 2,4GHz po, co pchać się w problemy przez lenistwo...

 

Tutaj nie chodzi o lenistwo tylko praktyczność schowanej anteny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta

Jest bardzo dobrze.

 

 

Rozumiem, że odbiornik jest mocno zamocowany i przy twardszym lądowaniu nie "poleci" do przodu urywając antenę.

 

tak odbiornik jest przyklejony na kawałku pianki .

 

 

 

dzieki koledzy za rady , jak tylko oblece dam znać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta

 

 

tak odbiornik jest przyklejony na kawałku pianki .

 

 

 

dzieki koledzy za rady , jak tylko oblece dam znać .

 

 

Przyjemnego latania.

 

Nie ubij go zbyt wcześnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie cenię bezpieczeństwo ponad piękno i praktyczność. Ale jeżeli wszystko Ci dobrze działa to nie będę się spierał :ph34r:

 

Otóż to ;)

 

Nie bronię swojego rozwiązania i zdaje sobie sprawę, że czasami lepiej ta antenę wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mało widać ;) , ale już coś się dzieje w Twoim skyju

 

W Sky mam już wklejone bowdeny, serwa przymocowane.

Został montaż statecznika i dumam jak to rozwiązać.

 

 

Chwilowo musiałem zrobić przerwę bo padło mi serwo (tp90- przeskakuje na trybach, ale tryby całe) w Mefisto i potrzebny jest szybki serwis, bo nie mam czym latać ;) .

Wyrwałem półkę na serwa i bowedeny zastępując je rurkami węglowymi (miejsce na to jest, nie tak jak w sky)

Kupiłem jakieś badziewie hxt900, ale powinny się sprawdzić w tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.