Skocz do zawartości

Moje samoloty


czaja18

Rekomendowane odpowiedzi

Takie piękne modele a Wy się chłopaka czepiacie!!!!

 

Samoloty są przynajmniej z drewna, a nie jakiegoś gównianego depronu.

 

Tak trzymaj kolego!

Z czasem nauczysz się robić jeszcze piękniejsze modele.

Balsa górą!!! Depron pod panele!!!!

 

 

Ale mi się "rymnęło"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze że będe miał ciężką noc :D

Nie łatwo tyle zrobić w kilkanaście godzin :D

Deprony podobno szybko się klei :D

Ale może lepiej nic nie rób z tego materiału bo się okaże że masz ,,gówniane' modele i będzie Ci może przykro z tego powodu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie depron to dużo. Dam przykład. W czwartek zamówiłem 2 tubki CA, tkaninę szklaną i żywicę. Niedużo no nie ? Dałem za to prawie $90 :? a gdzie balsa, folia itd ?

Kupię depronu za $7 i zrobię sobie model. Dla mnie to naprawde wielka różnica bo niestety nie zarabiam tysięcy. Rozumiem że z balsą ładniej wychodzi ale nie wszystkich stać na to żeby każdy model był balsowy. Napewno zrobię sobie kilka ale nie rezygnuję z depronu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo twoje odpowiedzi stają sie powoli złośliwe i niegrzeczne sądze ze twoje wiadomości modelarskie jakie niewątpliwie posiadasz nie upoważniaja Cie do tego rodzaju komentarzy niesądzisz ze robisz tym komuś przykrość??. Pomyśl zanim napiszesz i znowu kogoś urazisz. A takich słów jak (gówniane) też w rozmowach na forum sie nie używa poprostu to jest niesmaczne

 

pozdrawiam wszystkich

ps.Tobie powinno być przykro za swoja wypowiedz a nie czaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku wszyscy juz znamy twoje zdanie o depronie ,ale czy wyrazanie sie z przymiotnikiem "gowniany" to troche przesada.Sam mam kilka modeli depronowych i szczerze powiedziawszy ta Cesna z depronu ktora ja zrobilem na podstawie balsowych planow jest o niebo ladniejsza .

Wiec mam prosbe jak masz pisac cos o depronie to zrob sobie chwile przerwy od kompa ,alba szybak kawa,albo wyjscie po zakupy na imprezke

A czepianie sie Ola jest conajmniej niestosowne.

 

edit:

A szybowce pomimo ze sa z balsy wygladaja niestety bardzo nieestetycznie. Odrobina papieru scierngo i troche spraja zdecydowanie podniosly by ich wartosc wizualna.

Podobno jak cos ladnie wyglada to i ladnie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo z depronu to takie "dziadowskie" modele wychodzą:

 

kilowatt_1235.jpg

 

Fokker DRI of 1m50 motorized at the beginning by a 10cc 2T then Saito 90 4T

 

Tutaj większy obrazek http://papykilowatt.free.fr/PHOTOS/kilowatt_1236.jpg

 

A tu "plac budowy":

 

constr0006.jpg

kilowatt_1232.jpg

 

Albo taki "maleńki" PZL Orlik z depronu i styro:

http://papykilowatt.free.fr/html/pzl225.htm

 

Proponuję zapoznać się z resztą strony Papy Kilowatt.

http://papykilowatt.free.fr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak OLO bij piane dalej!

 

Jeszcze napisz ze 4 posty będziesz miał większą rację....

 

Napiszę jeden ostatni

Jak piszesz że ktoś robi g...... modele tylko dlatego że są z depronu to na mnie działa to jak czerwony kolor na byka i biję pianę :D

 

Nie bądź taki szczery i proszę nie pisz takich rzeczy bo to nieładnie delikatnie mówiąc.

Możesz się powstrzymać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Olo napisał, to wiemy. Co na ten temat sądzi, też - że depron to materiał dobry jak każdy inny. I uważam, tak jak Hubert, że jednak pomyliłeś adresatów.

Kolego santana, nigdy Cię nie ugryzła ironia nagle wyskakująca za krzaków ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.