Skocz do zawartości

Moje samoloty


czaja18

Rekomendowane odpowiedzi

A szybowce pomimo ze sa z balsy wygladaja niestety bardzo nieestetycznie. Odrobina papieru scierngo i troche spraja zdecydowanie podniosly by ich wartosc wizualna.

Podobno jak cos ladnie wyglada to i ladnie lata.

 

dokonczone jak dokonczone ,ale chyba bardziej WYKONCZONE .

 

Człowiek chce sie pokazać a tu odrazu krytyka

 

Jak piszesz że ktoś robi g...... modele tylko dlatego że są z depronu to na mnie działa to jak czerwony kolor na byka i biję pianę :D

 

Nie bądź taki szczery i proszę nie pisz takich rzeczy bo to nieładnie delikatnie mówiąc.

Możesz się powstrzymać ?

 

 

Dużo "ładniejsze" (delikatnie mówiąc) są takie negatywne komentarze na temat modeli wykonanych przez naszego nowego młodego kolegę modelarza?

Chłopak bawi sie w modelarstwo dopiero rok...

Z całą pewnością... udzieliliście mu wsparcia... twierdząc że jego modele są niedokończone, wykończone i nieestyetyczne, a co za tym idzie nie będą ładnie latać...

"Gratuluję"!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku

Kolega dostal najlepsza rade jaka moglem mu udzielic .

Troche paprieu sciernego,pracy,lakierowania i modele by wygladaly jak marzenie.

I nie widze w tym nic zdroznego ze nie pisze za sa swietne jak nie sa.

Patryk na tym forum stratowal od mdelu ktory byl poklejony brazowa tasma klejaca i wygladal jak wyjety ze smietnika. A teraz buduje swietne modele , z depronu, i wygladaj b.dobrze. I jakos nie obrazal sie jak mu napisalem ze kolejny model musi wygladac stetyczniej ,bo ten jest koszmarny.

 

Za to pisane ze robi gowniane modele napewna sluzy mu "pomoca".

 

Tak wiec kolego z bielawy nie ma co sie martwic tylko troche podciagnac wykonczenie bo budowac modelu juz umiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w sumie napisałem prawie to samo , co Tomek i absolutnie nie miałem zamiaru nikogo obrażać, czy sie wyśmiewać. Po prostu wg mnie wizualnie były takie trochę niedokończone i nic więcej. Kolega z Bielawy napisał, że to go zmotywuje i ten akcent jest wg mnie najważniejszy. Tyle mego głosu w tej sprawie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.