Skocz do zawartości

Zimowe latanie w Krakowie


wojtek4wd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzis z kolega Pawlem (TEQ) poszlismy latac (Bronowicka Polana). Teq ze swoim Micro Elektro a ja z nowym modelem Magic 3d. Oczywiscie zlamalem ogon, moja wina, pomylilem rewersy na lotkach. Takze juz nigdy niepolece modelem bez 10krotnego sprawdzenia czy wszystko gra... Zaduzo nerwow zrzeraja takie (przez glupote) uszkodzenia...

Pawel polatal swoim micrusem a przy ladowaniu model schowal sie pod snieg :) wiec mielismy ubaw.

Pare fotek:

DSC00398.jpg

DSC00400.jpg

DSC00403.jpg

 

EDIT:Poprawilem fotki, mam nadzieje ze Wam beda dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dziś z Robertem .

dramat, dramat, dramat a potem bosko :lol:

Droga dojazdowa jest tak dziurawa jak jeszcze nigdy nie była, natomiast warunki do latania były super. Inny kolega próbując dojechać urwał osłone silnika :cry:

Jutro jak pogoda pozwoli to chciałbym z kolegą Januszem udać się na jego pierwsze w życiu latanko. Może ta łączka na Toniach - czy ktoś mógłby na satelitarnym zaznaczyć gdzie to dokładnie jest ? Z góry dzięki,

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek- Na polane dojazd jest z dwuch stron. Najlepiej ulica Pachonskiego wjechac w Łokietka (od Opolskiej Łokietka jest remontowana aktualnie wiec niema wjazdu). Jadac Łokietka w storne Ton, skrecamy w lewo w ulice Jordanowska (bedzie widac antene od nawigacji lotniczej). Za mostkiem na Jordanowskiej(pod koniec ulicy) skrecamy w prawo, w polna droge, niewidac jej na mapce nizej wiec zaznaczylem.. Przejezdzamy przez kolejny mostek przez Sudół i polana jest przed nami. Lata sie najlepiej gdzies w polowie (kolo zawalonego mostku).

Mozna tez dojechac niebrudzac auta i bez zbytecznego trzepania modelami po wertepach jakie sa w opcji 1 :P . Od ulicy Stelmachów naprzeciwko nowego kosciola beda trzy domy (2 identyczne, trzeci bez elewacji). Za tymi domami skrecamy w prawo. Zatrzymujemy sie gdzis przy drodze. A dalej na piechote jakies 200m. Przechodzimy przez Sudół na zawalonym mostku (przejscie bez problemu) przy wielkim pojedynczym drzewie. I jestesmy na miejscu.

Teren niewiem do kogo nalezy ale nigdy niebylo problemow. Duzo ludzi wybiera sie tam na spacery i pikniki w lato.

 

 

dojazdnapolanemi8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie..absolutnie nie..Jedziesz dalej ulica kolo parku ( od ul Pachonskiego ) i mijasz biauche maly mostek .Zaraz potem dojedziesz do skrzyzowania 3 ulic takie rozwidlenie na ktorym skrecisz w lewo w strone wiaduktu kolejowego. Zaraz jak pod nim przejedziesz masz po lewej droge prowadzaca na laki :)

To dokladnie te pola na srodku TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL !

Kolo 12.30 wybieram sie przetestowac tą nową łączkę

Bedzie jeszcze ktoś ?

W

 

No i nie było nikogo ... ale mój sympatyczny kolega Janusz wykonał pierwsze w życiu 6-7 minut samodzielnego lotu Sharkiem i można powiedzieć że teraz ma juz z górki !!!

 

A łączka baaardzo mi się podoba . Tak w połowie jest taka zatoczka gdzie możan spoko postawić auto i nikomu nie przeszkadzać.

Pozdr,

W

 

fotki :lol:

75133b1ab1150524.jpg

f328a0fa006e490e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.