Skocz do zawartości

kamerka brelok hd czy da się nagrywać "ciągle"?


Maciej Ritmann

Rekomendowane odpowiedzi

robiłem jak instrukcje na stronach i rcgroups z kilaniem guziczków ale nie ma żadnego pliku konfiguracyjnego, nie widzi także jej (napędu) program, nie wiem jak to dalej zrobić

 

 

EDIT: to jest ta kamerka HD dashboard #11 Key Chain Camera Video Recorder H808

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktośmógłby z=wkleić tutaj taki plik? kurde nie mogę tego zrobić. klikam ja chce instrucka

wyłączam kamerę podłączoną do komp

przyskam klawisz nagrywania i trzymam

wciskam klawisz power i trzymam,

kiedy dioda czerwona gaśnie puszczam oba

włączam kamerę i powinien gdzieś być plik ale go nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to tak:

1. format karty

2. przekopiowałem plik pobrany ze strony (chyba rc groups) na kartę pamięci

3. wyłączyłem kamerkę

4. odłączyłęm ją od komputera i poczekałęm jakieś 20 sekund zanim ją włączyłęm

5. włączyłem i czekałem jakieś 10 sekund zanim cokolwiek klinkąłem

6. wyłączyłem kamerkę

7. podpiąłem pod usb

8. skasowałęm plik *.bin

wyłączyłem kamerkę i odpiąłem

i już

knagrywa po 20 minut jak mówiłem sprawdzę dzisiaj w trasie czy nagrywa pętlę czy zatrzymuje się na końcu karty. Mam nadzieję, że zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to problem wyglada tak. plik txt udało mi się stworzyć jakimś cudem. ustawiłem na pętle. plik nagrałem na sformatowaną kartę. włączyłem kamerkę i pojawiły się foldery. skasowałem plik. wcześniej wgrałem plik binarny który ustawiał nagrywanie na 20minut. kamerka po zapełnieniu 2giga karty przestaje.zapisywac obraz. może powinienen wrócic do ustawień fabrycznych i wtedy wkleić plik txt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, ż już jest OK czy znowu coś nie halo :D. Gdy zorientowałem się, że nie wyłączyłem po locie - zrobiłem to gdy zorientowałem się :D to zap;isane by ły dwa pliki ; jeden 20 minutowy o ponad 1,5GB, drugi mnie bo jak pisałem zorientowałem się i wyłączyłem. Gdybym tego nie zrobił to nagrywałaby x 20min aż do zapełnienia karty 16GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek nada nie halo. Ja nie mam 16 GB mam 2... pętli nie udało mi się ustawić mimo tego, że na karcie istnieje plik txt konfiguracyjny i wnim jest zapisane loop yes. Kurde. Chcę breloczek używać też w aucie jako rejesgtrator ale coś mi się widzi, że będzie tylko latać. Ni cholery nie chce się ustawić na nagrywanie w pętli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też model # 11 ale nie używam już. Spróbuję podłączyć do kompa i sprawdzę co jest w tych plikach pozapisywane - jeśli coś w ogóle jest. Napisałem spróbuję bo nie wiem czy się uda - nie reaguje na przyciski.

 

E D I T

Eszedłem w plik SYSCFG.TXT, a w nim była isstrukcja co i jak ale jak to ustawić nie wiem:

 

Date time=[2011/04/30-06:21:10];date time setting,format yyyy/mm/dd hh:mm:ss,

Movie resolution=[0];Movie resolution setting,0:720p 30fps,1:wvga 30fps,2:vga 30fps,

Movie cycle time=[1];movie cycle time,0:5 minutes,1:20 minutes,2:40 minutes,3: 70 minutes,

movie Loop Recording=[0];set loop recording on or off,0:off,1:on,

Movie stamp=[1];set date / time stamp on or off,0:off,1:on,

Movie sound=[2];set movie sound,0:mute,1:level 1,2:level 2,3:level 3,

LED=[0];set LED flicker when recording,0:off,1:on,

Movie quality=[1];set movie quality,set movie data rate,0:10 Mbps,1:7 Mbps,

Power off=[1];set system auto power off time when system pending,0:off,1:30 seconds,2:1 minutes,3:2 minutes,

{MicroDVR mov 2012/01/17 v0.18}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jak konfiguracja kamery działa w #11, gdyż nigdy jej nie używałem, ale przypuszczam, że podobnie jak w #16. Zaś w #16, po zakończeniu konfiguracji, kamera usuwa plik SYSCFG.TXT z karty. Zatem, jeśli masz ten plik cały czas na karcie, to podejrzewam, że kamera nie została skonfigurowana. Zrób jeszcze raz sekwencję naciśnięć przycisków wczytującą konfigurację z pliku. Samo umieszczenie pliku na karcie nie wystarczy.

 

W instrukcji do #16 jest uwaga, aby nie używać loop recording i cycle time większego niż 5minut. Może tu też jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formatowanie karty, chyba nie jest konieczne. Plik, jak rozumiem, jest na karcie, więc tylko wciskanie jest potrzebne.

 

Wciskam przyciski czytając instrukcję, bo zapamiętać to trudno. Nie mam teraz przy sobie kamery, mogę jedynie przytoczyć co napisano w instrukcji.

 

1. Odłączamy kamerę od komputera i wyłączamy ją.

2. Wciskamy przycisk "shutter" (to ten bliżej ścianki z obiektywem) i przytrzymujemy wciśnięty.

3. Wciskamy przycisk "power" i trzymamy do zapalenia się żółtej diody (około 1sek.).

4. Puszczamy przycisk "power".

5. Czekamy aż żółta dioda zgaśnie (8-9 sek.).

6. Puszczamy przycisk "shutter".

 

To jest ta sama sekwencja, która służy do odczytu konfiguracji i zapisania jej w pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.