Jump to content

RC Matsu z Krakowa nie spisała się

Pioterek

Recommended Posts

Witam Kolegów !

Chciałbym tą drogą uprzedzić o bardzo dziwnym zachowaniu się firmy RC Matsu z Krakowa. Kilka tygodni temu zakupiłem do mojego Mustanga w tej firmie 2 pakiety LiPol 4S 4500 mAh 55C w cenie ok. 600 zł. Mimo odpowiedniej obsługi (ładowarka komputerowa i balansowanie max. prąd pobierany do 45A - pakiety spuchły po kilku cyklach (nie mieszczą się już we wnęce modelu). Chciałem nadmienić że używam ok 20 pakietów LiPol od 4 lat i taki przypadek spotkał mnie 1 raz. Mam pakiety dość intensywnie używane które mają 150 i więcej cykli za sobą. Moja reklamacja została przez firmę RC Matsu przyjęta i polecono mi wysłać pakiety do Krakowa w zamian za zwrot pieniędzy na moje konto. Pakiety wysłałem zgodnie z życzeniem - i od tej pory cisza kompletna. Telefony firmowe są nieczynne, moje e_maile pozostają bez odpowiedzi firma sprawia wrażenie jakby jej nie było (mimo pokaźnej strony internetowej). Kompletny brak kontaktu. Wygląda na to że straciłem i akumulatory i pieniądze.

Dlatego uprzedzam i ostrzegam kolegów przed ew. klopotami z tą firmą.

P.Kozakow

post-5634-0-02000900-1353875644_thumb.jpg

post-5634-0-78644800-1353875738_thumb.jpg

Nie napisałeś ile to trwa.

Może po prostu jesteś zbyt upierdliwy, a reklamacja wymaga czasu?

Nie sprawa w czasie tylko w kompletnym braku kontaktu z tą firmą: telefony ze strony internetowej nie dzialają, na e_maile nie ma odpowiedzi - kompletna olewka klienta albo z firmą się coś dzieje niedobrego.