Skocz do zawartości

hitec optic 6


afish

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem Optic'a 6 i nigdy nie miałem z nim problemów. Radyjko na prawdę jest świetne !! Słyszałem że niektórzy narzekają na skomplikowany komputer w tych nadajnikach, ale to nie jest prawda. Mi wystarczyło ok godziny by wszystko poznać :) Poza tym podoba mi sie to że Optic ma wyświetlacz na dole :) Według mnie to fantastyczny nadajnik, jest solidny, ma wszystkie potrzebne guziki tak gdzie powinny być :) POLECAM !!

 

P.S. Może ktoś wie, jak sie go rozkłada ?? Boje się za to zabrać, a chciałbym go wyczyścić. Może ktoś już to robił i udzieli kilku rad ??

 

Pozdrawiam !! Życzę tylu udanych lądowań co startów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość slawekmod
Do afisha i reszty wypowiadających!

 

Jeżeli istnieje już identyczny wątek a rzekomo nie udziela szerszych informacji dlaczego nie kontynuujecie go już w miejscu istniejącym!!?? Czy taki temat nie był wyżej podany?? Sugerujecie iż każdy z identycznym problemem powinien zakładać nowy temat i do tego - z innym tytułem (zakładać temat z tytułem "hitec optic 6" a gadać o MX-12?? Jak wówczas ma wyszukać jakąś informację osoba która umie używać opcji szukaj? Robicie ewidentny burdel!

Ile jeszcze podobnych tematów musi powstać aby was zadowolić! Nieskończenie wiele?

 

No sam widzisz, Po co te wykrzykniki? Pragnę Cię poinformować że Twój post został zgłoszony do moderatorów przez użytkownika i najpewniej zostanie usunięty.

Temat stary jak świat ale najwyraźniej ktoś zadaje sobie trud żeby te posty pozgłaszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VG 6000

 

Miałem w rękach, używałem, i są 2 problemy:

1 trudna obsługa

2 po jakimś czasie urywa się jeden kabel od potencjometru, najczęściej od wysokości lub lotek. mój znajomy rozwalił tak 2 modele

nie licząc tego mała pamięć modeli (tylko 4)

Optic 6

w jednej wersji softu się przy zawansowanych ustawieniach czasami się wiesza a tak to ok. ma bardo przydatną rzecz a mianowicie timery.

 

mx 12

na temat tej aparatury się nie będe wypowiadał bo jej nie używałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Pisać tu już nie ma sensu bo temat sprzed dwóch lat chociaż jest tam pewne kontrowersyjne słowo.W tamtym okresie nie byłem moderatorem więc się tym zajmował już nie będę.Proszę bez zbędnych PW w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.