Skocz do zawartości

Wymiary pakietu do T9X.


idfx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Czy mógłby mi ktoś podać jakie wymiary ma pakiet do aparatury T9X. Próbuję zakupić, a nie mam niestety dostępu do aparatury na chwilę obecną. Może ktoś ma pakiet i ma możliwość pomierzyć wysokość/szerokość/długość tak by było wiadomo, że na 100% wejdzie do środka.

 

Dziękuję.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w stylu 30mmx29mm. Szukając różnych rozwiązań doszedłem do wniosku, że najlepiej kupić na HK lipola bądź alternatywę w postaci http://dx.com/p/myst...e-battery-46058 jeżeli potrzebujesz tylko pakiet i paczka z HK za dużo kosztuje. U mnie 2tyg lipol siedział na poczcie w Pekinie, 1 tydzień szedł. Tracking to 2$ w błoto bo sami nie wiedzą gdzie produkt jest aktualnie ;) Wymiarami pasuje bdb, jedyne co ciekawe to po odłączeniu od ładowarki traci około 0,5v aczkolwiek wciąż starcza na długo (bez podświetlenia 0,1v-0,2v na 40min). Być może naładowanie prądem 1C zaszkodziło, z przyzwyczajenia 2,2A wrzuciłem.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle na kosztach, co na czasie realizacji mi zależy :) Robię listę sporych zakupów w modelemax i zauważyłem, że mają tam pakiety do aparatury. Myślę, że najbardziej krytyczna jest tu długość pakietu. Próbuję wszystko ogarnąć w jednym zamówieniu, by zaraz przed świętami było, ale już widzę, że i tak się nie uda bo nie mają gumek do mocowania skrzydeł (albo nie potrafię szukać).. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ! Więc widzę, że ten powinien spokojnie wejść :)

 

http://www.modelemax.pl/product_info.php?cPath=183_488&products_id=12748

 

Jest nieco mniejszy od Rhino.

 

Wojtku, dzięki za link do gumek ;) jakoś to przeoczyłem, no i wreszcie doszedłem przypadkiem dlaczego w tym sklepie mam ceny podawane w EUR.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki, robiłem zamówienie w modelemax, ale wstrzymałem się od zakupu pakietu, nie podobał mi się opis... niby 2200 mAh a w opisie produktu 320 mAh ;) reszta zamówienia ( w tandetnie zapakowanej paczce...) dotarła

 

http://www.modelemax.pl/product_info.php?cPath=183_488&products_id=12748

 

obecnie kopię robotę krok po kroku, więc pewnie czeka mnie kolejne zamówienie to popatrzę za innymi. Zamówienie z HK nie wchodzi w grę, w magazynach w UK mają tyle co nic. Jeśli ktoś będzie planował zakupy w HK to z chęcią się dołączę i skompletuję co potrzeba.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet 1800 mAh.. próbowałem go też wpasować, długość idealna, ale wystaje prawie centymetr z komory. Już sama klapka u mnie jest krzywa jak sznurek od tamponu, wchodzi z wielkim trzaskiem i się pręży, co nie jest zbyt komfortowe.. wystający pakiet pomocowany na taśmę czy jakieś gumki.. średnio, bałbym się że coś puści i wypadnie z hukiem ;) Myślę że kupując pakiet tylko do aparatury będzie służył dużo dłużej niż w modelu. Wydaje mi się, że nie cykle ładowania je szybko wykańczają a prąd rozładowania, który w aparaturze będzie znikomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robisz, żeby nie wypadły? Na gumce?

 

Gumka niepotrzebna. Ponieważ wzdłuż pakietu wciskam kable, wszystko mocno się trzyma na zasadzie dopchnięcia - ale szans na wypadnięcie nie ma. Pakiecik wystaje ale minimalnie - w miejscu, gdzie moje dłonie nie sięgają przy sterowaniu więc to nie problem.

 

Nie twierdzę, że jest to najlepsze rozwiązanie. Jest to jedynie jedna z alternatyw, która mi przypadła do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumka niepotrzebna. Ponieważ wzdłuż pakietu wciskam kable, wszystko mocno się trzyma na zasadzie dopchnięcia - ale szans na wypadnięcie nie ma. Pakiecik wystaje ale minimalnie - w miejscu, gdzie moje dłonie nie sięgają przy sterowaniu więc to nie problem.

 

Nie twierdzę, że jest to najlepsze rozwiązanie. Jest to jedynie jedna z alternatyw, która mi przypadła do gustu.

 

Kamikadze :D;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskam go od dobrego roku i jak na razie nigdy nie obsunął się nawet o pół milimetra. Może więc nie jest źle.

Ale, jak wspomniałem wcześniej, nikogo nie namawiam do takiego rozwiązania. Podaje je jedynie jako jedną z możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.