Skocz do zawartości

silnik benzynowy - jak firma


skidan

Rekomendowane odpowiedzi

Stosiek, masz całkowita rację opisałes tutaj rzeczy które niektórzy w ogóle nie biora pod uwagę...

Ja np wolałem zapłacić za wykonanie elektroniki CNC człowiekowi który sie na tym zna, niż mam sam cos spaprac i tak to nie będzie działało, nie mówiac już o tym, że bardziej mi sie opłacało iśc do pracy niż walczyc dziesiątki godzin z czymś co nie do konca ma szanse powodzenia.

Jeżeli bym mieszkał w bloku to gdzie mam docierac 4godziny silnik ? w piaskownicy dzieci straszyć ? na stanie samemu na lotnisku nie mam czasu... Po to własnie takie usługi sa potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja wstępnego dotarcia silnika przed zakupem chyba nie jest niczym dziwnym - nawet można powiedzieć jest to pewien sposób dostosowania się do wymogów czy też wymagań klienta. Bynajmniej ja to widzę jako opcję a nie konieczność. Znam osobiście osobę która nie tylko kupowała model i jego wyposażenie w sklepie ale i też zlecała jego całkowity montaż i przygotowanie do lotu. Więc preferencje klienta są różne a i umiejętność dostosowania się do nich to PLUS dla sprzedawcy.

 

Dla ciekawostki przyjrzyjcie się tej ofercie silnika ze sklepu zagranicy.

 

*Note.

All motors are tested, tuned and broken in for 15 minutes at the factory and will smell like gasoline when you receive it. This is normal.

 

Jaka byłaby reakcja na taką notę u Polskiego sprzedawcy silników? Handluje używką czy co?

 

W przypadku Unitedhobbies chyba łatwiej dać wiary że jednak tak nie jest :)

 

P.S.

Obojętnie jak dobrze byś nie chciał zawsze będzie źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czytając twoją wypowiedź Stosiek odnoszę wrażenie, jakbym to właśnie z tobą rozmawiał przez telefon :wink: :D kropka w kropkę te same słowa :wink:

 

A tak poważnie to jeśli zdecyduję się już na zakup tego silnika to jednak wybiorę dotarty.

 

dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.