Skocz do zawartości

Mod do Minecraft- coś dla nas!


mariusz stasin

Rekomendowane odpowiedzi

Nie szkoda Ci życia na minecrafta? I oglądanie filmików jak inni w niego grają? Zaczyna być to denerwujące odpalam główną na YT i same minecrafty... miałem nadzieję , że chociaż tu tego nie zobaczę a jednak...

 

 

Ps nie piszę tego złośliwie, ale mamy całkiem fajną pogode i gdybyś poświęcił ten czas co na minecrafta na robienie modeli z prawdziwych materiałów a nie pikselowych paktyków to by wyszło Ci i na zdrwoie i podszkoliłbyś się w lataniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie prawdziwe modele akurat składam model śmigłowca hh 3e

A w minecrafta gram czasem na serwerze.

 

POPRAWKA

nie stać mine aby zrobić prawdziwy model - oszczędzam

Cały czas robie jakiś model nie konieczni rc

na warsztacie mam

-kubelwagena 1/25

-śmigłowiec hh 3e

Edytowane przez mariusz stasin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pisze to ktoś kto marnuje czas bawiąc się samolocikami albo patrząc jak inni się bawią :D O wyrzucanych w błoto pieniądzach już nie wspominam

 

To nie lataj!!! w moim przypadku to była droga do zapoznania się z lotnictwem robie to od 9 roku zycia, teraz jestem w trakcie robienia PLG w lutym prawdopodobnie zaczne robić PPL o ile wiesz co oznaczają te skróty, gdyby nie modelarstwo byłbym jednym z tych pilotów, których gdy się ochrzani, że trzymają szybowiec za spływ przy hangarowaniu pytają ze zdziwieniem gdzie jest spływ?... Pieniądze w błoto??? wiesz gdy koledzy grali w gry i wydawali na premki po kilkaset zł rocznie wtedy dzięki Bogu minecrafta nie było... ja zaczynałem sprzedawać pierwsze modele i zarabiać kase jak większośc modelarzy zerknij sobie co się dzieje w dziale giełda i jakie ceny osiągają ładnie wykonane modele, ręcznie wykonane nie kupione ze sklepu!!! Ale tego nie osiągniesz grając w minecrafta czy inne gierki, jeśli nie kochasz latania, to oszczędź nam oglądania tych filmików chociaż tutaj, jesli kochasz latanie to odpuść gierki i zacznij robić coś co przynosi zyski. Rozumiem, że kombinacje układania kwadratów musiały się w tej grze kiedyś wyczerpać i zaczeły powstawać tkz mody ale nie jest to napewno symulatorem, co do symulatorów są one raczej bezcelowe jasli nie latasz. Powiem Ci, że istnieje taki fajny symulator Condor w którym to czasem latałem przed tym jak się zaczeła moja przygoda z tym pełnowymairowym lataniem i wtedy te dzwięki i wszystko pozostałe zegary dziwgnie były dla mnie pustym obrazem a gdy po wakacjach zinstalowałem go ponownie, zeby nie wyjść z formy juz po podstawówce szybowcowej... wtedy dopiero się pojawiły ciarki na plecach, dzwięki prawie identyczne jak te prawdziwe, tracker też już zrozumiałem, latanie po trasach itd i nie musiałem robić różnych głupot na symulatorze by dwał mi przyjemność z latania Więc tak jak pisałem symulatory są po to, żeby nie wyjść z wprawy a nie po to, żeby grać w nie godzinami a już napewno nie takie minecraftowe. Napradę, spróbuj to wykasować, znaleźć sobie inne zajecie bo marnujesz sobie życie tym :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak

Wiele osób gra w minecrafta. Ja nie wyobrażam siebie bez modeli (choś nie zrobiłem żadnego w pełni ukończonego)

Minecraft to gra logiczna w fajnie jest sobie pograc dla zabawy (nic się za nią nie płaci)

Wiele osób gra więc, udostępniłem ten filmik z myślą o tym że komuś się spodoba ten mod i że nawet w takiej głupiej grze będzie miał namiastkę modelarstwa.

To moje zdanie.

(Nie rozumiem tej dysputy na temat tego że ta gra niszczy młodych ludzi :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że jeszcze tego nie zrozumiesz, ale chiałbym Cię nakierować na coś bardziej uczącego. Jest taki fajny program, darmowy i uczący fizyki, możesz zbudować własciwie wszystko samoloty też, ściagnij zobacz może Ci się spodoba robiąc tam pojazdy z czasem sam wpadniesz na pomysły które zastosujesz w swoich modelach, w sumie poza dwoma wymiarami nie ogaricza Cię nic bo własciwości jesli braknie Ci skali mozesz pozmieniać w skrypcie, wszystkim da się sterować. Ciekawe jest to, że program naprawdę oddaje własciwości fizyczne swiata, jestem w II klasie LO na matfizie i czasem sprawdzam, wyniki zadań właśnie w phunie i zwykle się to sprawdza. Kombinując w tym programie na pewno polepszysz sobie ocene z fizyki :D

Namiastka phuna choć filmik niepowala samochód na nim poakzany też, to daje jednak obraz tego co mozesz zrobić, robiłem w tym praktycznie wszystko czołgi z ruchomym zawieszeniem strzelające itd, samochody, samoloty , rakiety samonaprowadzajace nawet :lol: które to oczywiście zestrzeliwały samoloty o tym, że pilot miał katapultowany fotel i spadochron nie wspomnę. Właściwie ile masz klawiszy w klawaiturze tyle opcji do pojazdu silnik spalinowy też da się zrobić wiekszość zaprojektowanych przeze mnie modeli miała swój poczatek w phunie.

Szczytem moich osiagnieć w tym programiku było zrobienie gry dla mnie i brata, chociło o starcie czołgów na rozległej planszy, walące się budynki mosty linowe itd oraz M4 i Pantera powrzucaliśym teksturki i po 6ciu godzinkach mielismy grę i zajęcie na tydzeń potem każdy miał swoją strategie i zrobiło się nudno i chyba teraz zrobię coś podobnego w ferie z tym ,że z samolotami :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim przypadku to była droga do zapoznania się z lotnictwem robie to od 9 roku zycia, teraz jestem w trakcie robienia PLG w lutym prawdopodobnie zaczne robić PPL o ile wiesz co oznaczają te skróty, gdyby nie modelarstwo byłbym jednym z tych pilotów, których gdy się ochrzani, że trzymają szybowiec za spływ przy hangarowaniu pytają ze zdziwieniem gdzie jest spływ?...

Gram od <wpisz wiek> roku życia, dziennie na huntach wyciągam 32543K i niezły loot, jeśli wiesz co te zwroty oznaczają. Gdyby nie <wstaw nazwę gry> to nie byłbym graczem który nie pyta jak noob gdzie tu hostwać.

 

Pieniądze w błoto??? wiesz gdy koledzy grali w gry i wydawali na premki po kilkaset zł rocznie wtedy dzięki Bogu minecrafta nie było... ja zaczynałem sprzedawać pierwsze modele i zarabiać kase jak większośc modelarzy zerknij sobie co się dzieje w dziale giełda i jakie ceny osiągają ładnie wykonane modele, ręcznie wykonane nie kupione ze sklepu!!!

Wiesz gdy koledzy wydawali pareset czy parę tysięcy zł na jakieś zabawkowe samolociki wtedy dzięki bogu nie było dużo tych zabawek. Ja zaczynałem sprzedawać pierwsze konta i zarabiać kasę. Zerknij sobie na allegro jakie ceny osiągają dobre konta i postacie.

 

PS to wyzej jest wymyślone, nie jestem żadnym graczem, po prostu chcę ci pokazać bezsens twojego myślenia pt. "Moje hobby jest jedyne słuszne, wszystkie inne to głupota i marnowanie czasu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że jeszcze tego nie zrozumiesz, ale chiałbym Cię nakierować na coś bardziej uczącego. Jest taki fajny program, darmowy i uczący fizyki, możesz zbudować własciwie wszystko samoloty też, ściagnij zobacz może Ci się spodoba robiąc tam pojazdy z czasem sam wpadniesz na pomysły które zastosujesz w swoich modelach, w sumie poza dwoma wymiarami nie ogaricza Cię nic bo własciwości jesli braknie Ci skali mozesz pozmieniać w skrypcie, wszystkim da się sterować. Ciekawe jest to, że program naprawdę oddaje własciwości fizyczne swiata, jestem w II klasie LO na matfizie i czasem sprawdzam, wyniki zadań właśnie w phunie i zwykle się to sprawdza. Kombinując w tym programie na pewno polepszysz sobie ocene z fizyki :D

Namiastka phuna choć filmik niepowala samochód na nim poakzany też, to daje jednak obraz tego co mozesz zrobić, robiłem w tym praktycznie wszystko czołgi z ruchomym zawieszeniem strzelające itd, samochody, samoloty , rakiety samonaprowadzajace nawet :lol: które to oczywiście zestrzeliwały samoloty o tym, że pilot miał katapultowany fotel i spadochron nie wspomnę. Właściwie ile masz klawiszy w klawaiturze tyle opcji do pojazdu silnik spalinowy też da się zrobić wiekszość zaprojektowanych przeze mnie modeli miała swój poczatek w phunie.

Szczytem moich osiagnieć w tym programiku było zrobienie gry dla mnie i brata, chociło o starcie czołgów na rozległej planszy, walące się budynki mosty linowe itd oraz M4 i Pantera powrzucaliśym teksturki i po 6ciu godzinkach mielismy grę i zajęcie na tydzeń potem każdy miał swoją strategie i zrobiło się nudno i chyba teraz zrobię coś podobnego w ferie z tym ,że z samolotami :D

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3liqv-XF7Ls

 

Chętnie ściągne sobie ten program. :D

Dizęki za pomusł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.