Skocz do zawartości

Cessna 182 czy Pioneer 1400?


wojtas3000

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nowe filmy:)

 

 

Cessna 182 RC Widok z ziemi kakość 720P

 

 

Cessna 182 RC widok z lotu ptaka

 

 

A tu, Easy Star po poprawkach, jutro opiszę co w nim poprawiłem.

 

Widok z ziemi Jakość 720P

 

 

widok z lotu ptaka Jakość 480P

 

 

 

Do dzis dzień się głowie dlaczego zaczołem od Cessny zamiast Easy Stara?.. Żeby szybciej się wprawić, rozwalić 2 razy model. Te pierwsze kraksy, nie zapomnę ich, takie szybkie, bolesne ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale widzę jeden plus. Dla facetów co się nie boją( rozwalony model strata 400-800zł), kup cessne i leć. Szybko dojrzejesz, nie koniecznie bezstresowo. Cessna to w porównaniu z elektroszybowacami, akrobatka 3D. Porównujemy modele 3 kanałowe. Cessna leci 2x szybciej niż easy star, szybciej przepada na skrzydło, szybciej reaguje, w rezultacie masz 2 x mniej czasu na reakcje. I jak pisałem, pierwszy lot, da Ci zajęcie po pierwszo kilkuseknudowym locie: Castroama, Lerouy Merlin :), szukanie klejów, ewentualnie czym wzmocnić model. Moja cessna jest ze styropianu, więc tu albo polimerowy dragon professional(polecam), lub specjalne odmiany CA do styropianu - nie polecam mimo wszystko. Polimer professional dragona, po 24 godzinach jest mocniejszy niż sam materiał. W tej chwili bawię się ładowarkami BC-1000 i ImaxB6 Oryginał SkyrRC. :). No, trzeba dbać o ni-mh, i li-po ;). Kurde, gdzieś jeszcze iałem ni-cd ;). Żelówka (PB) też jest hihi. PB-kojarzy mi się z moją byłą..politechniką:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam po długiej przerwie. Po przeanalizowaniu Waszych opinii skusiłem się na Bixlera z HK w wersji ARF. Model ukończony, dziś odbyłem swój pierwszy lot. Nogi przynam miałem jak z waty na początku ale kolejne loty przynosiły co raz lepsze efekty. Muszę się pochwalić że nie zaliczyłem ani jednego kreta :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, chciałbym się pochwalić że w środę odbyłem chyba już 5ty wypad na latanie. Lata się cudnie, ostatnio latałem już pod chmurką, baaardzo wysoko sobie szybowałem. Filmik ze środowego latania wkrótce po zmontowaniu :)

 

Witam, chciałbym się pochwalić że w środę odbyłem chyba już 5ty wypad na latanie. Lata się cudnie, ostatnio latałem już pod chmurką, baaardzo wysoko sobie szybowałem. Filmik ze środowego latania wkrótce po zmontowaniu :)

 

http://wkphoto11.blogspot.com/2013/05/kolejny-oblot-bixlera.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.