Skocz do zawartości

[P] Plany madman evo 1,5m


lukas 39

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Pewnie tą stronę znasz, na któej leżą plany: http://www.dariuszmu...dman%20evo.html

nie wiem o co chodzi z tą drukarką wielkoformatową i plikami PLT,

ja poprzestawiałem sobie w CAD skrzydła i kadłub, i wydrukowałem na wąskiej wstędze papieru w punkcie Xero.

Jak chcesz to moe ci podesłać te plany

 

PS. mój Madmanik czeka na folię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Próbowałem wstawiać plany na drukarkę wielkoformatową na mojej stronie jednak za każdym razem z niepowodzeniem.. ich format to PLT, po kliknięciu ściągnij otwierają się krzaki jak w notatniku, po spakowaniu rarem nie mozna w ogóle tego ściągnąć więc się poddałem.

 

Format plt obsługują drukarki w agencjach reklamowych, wtedy z wałka drukuja się całe plany nic nie trzeba łączyć.

Jeśli ktoś ma pomysł jak rozwiązać problem ściągania tych planów które są w dwóch plikach to proszę o pomoc. Na chwilę obecną daje się je wysyłać tylko e-mailem i to w dwóch osobnych.

Plany można przekształcać dowolnie, jak ktoś ma jeszcze w innym formacie to mogę wrzucić na moja stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Kończę właśnie swojego Madmana, i aż z ciekawości sprawdziłem jak to wygląda u mnie - chyba dobrze ? proszę nie komentować owiewki kabiny (wersja testowa )

post-4447-0-58789300-1378392647_thumb.jpg

 

Co do Twojego przypadku to chyba tylko zostaje podpiłowanie kadłuba by spływ poszedł do góry

 

Z jakim sc latasz?, bo mam problem z wyważeniem modelu i nie wiem ile jeszcze w stosunku do podawanego 145mm można się przesunąć w tył

Edytowane przez KRY3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Darku, Pliki PLT to są już gotowe pliki w języku drukarki. Zawierają komendy dla drukarki. Nie otwiera się ich przed wydrukiem tylko jakby od razu wrzuca w port drukarki.

To że po kliknięciu ściągnij otwierają się w notatniku to ustawienie w przeglądarce/Windowsie. zapewne udałoby się je ściągnąć klikając PKM i wybierając zapisz obiekt docelowy jako...

Nie widzę ich na Twojej stronie więc nie mogę potwierdzić swojej teorii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.