Skocz do zawartości

Pw-5 Crash Test


Cygan

Rekomendowane odpowiedzi

No to ciekawostka .Młodzi ludzie zdawali egzaminy ze znajomosci sprzętu ,podstawowe pytanie demontaz i montaż Pirata (jego znajomosć zdawali) Czasem zdażał się "ludek " wybitnie przygotowany (0 wiadomości) Moje pytanie na "dobicie " brzmiało "Podaj przekrój podłuznicy w centropłacie" i obiecałem jak na to odpowie zaliczam , A Ty co na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie bez znajomosci "instrukcji obslugi techniczniej" oraz "nstrukcji obslugi w locie" to wogole zapominj aby wejsc do sprzetu latajacego :) Ale zdawanie jest bardzo latwe a np. ja z tym nie mam problemy bo duzo pracuje w warsztacie wiec Szef techniczny wie ze wiem co w trawie piszczy:D

 

Na "egzaminie" szef zadal pytanie odnoscie Bociana - (zdawalismy w 4 osoby naraz) ile kulek ma lozysko w kole glownym :D - ludzie wymyslali takie liczby ze o malo nie padlem :D

Dla osob ktore nie wiedza - W Bocianie nie ma lozyska kulkowego :D

 

Rozne byly teksty na plycie lotniska :D Kumpel podczas podstawowki mial wytlumaczyc faze ladowania przed 1 samodzielnym lotem :D no i tlumaczy tlumaczy... i mowie ze podczas przyziemienia nalezy przyziemic na 2 punkty - podwozie glowne i "kolko ogonowe"... po 3 tygodniach codziennego przebywania z szybowcem

 

(znowu dla niewiedziadzych Bocian ma ploze :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki zle sie wyrazilem. Kiedys bylo inaczej. Bylo zdecydowanie wiecej osob latajacych na szybowcach a szybowcow malo. A teraz jest malo wiele duzo szybowcow a pilotow...

 

Nie tak odrazu :P Kolejny sezon przelatam na szybowcach :) W czerwcu mam akrobacje zaawansoana na FOX-ie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.