Skocz do zawartości

Pw-5 Crash Test


Cygan

Rekomendowane odpowiedzi

Crash testy nie sa po to, aby pokazac, ze ktos jest bez szansy na przezycie. One maja pokazac co gdzie ulepszyc, wzmocnic, oslabic, aby konstrukcja na tyle pochlonela energie uderzenia i na tyle oslonila pilota, aby przezyl.

 

 

 

 

 

 

 

Edit:literowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica ma inna konstrukcje chroniaca jego cialo niz szybownik.

 

MareX- mialem na mysli "normalne" latanie :) Twoj przypadek jest raczej "niezwyczajny" chociaz glupota holownikow jest czasami az nie do usprawiedliwienia. Mialem sytacje gdzie holownik zszedl ze mna prawie 400m zaraz po "zwrocie bojowym" - zrobil to w takim tepie ze nie zdazylem wyczepic liny. No ale to nie miejsce aby to opisywac :)

 

Na zawodach jako pomocnik pojechalem po Foke ktora miala ladowanie w polu... okazalo sie na miejscu ze koles ladowal z nad pola rzepaku... i zabraklo mu ok 10m aby wyladowac na rownym jak stol polu burakow.... niestety zachaczyl skrzydlem o rzepak i wykonal cyrkiel. Pilotowi sie nic nie stalo, ale foka do kasacji - cala kabina pilota zamienila sie w kupe drzazg - sam nie wiem jak mu sie nic niestalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica ma inna konstrukcje chroniaca jego cialo niz szybownik.

 

MareX- mialem na mysli "normalne" latanie :) Twoj przypadek jest raczej "niezwyczajny" chociaz glupota holownikow jest czasami az nie do usprawiedliwienia. Mialem sytacje gdzie holownik zszedl ze mna prawie 400m zaraz po "zwrocie bojowym" - zrobil to w takim tepie ze nie zdazylem wyczepic liny. No ale to nie miejsce aby to opisywac :)

 

Na zawodach jako pomocnik pojechalem po Foke ktora miala ladowanie w polu... okazalo sie na miejscu ze koles ladowal z nad pola rzepaku... i zabraklo mu ok 10m aby wyladowac na rownym jak stol polu burakow.... niestety zachaczyl skrzydlem o rzepak i wykonal cyrkiel. Pilotowi sie nic nie stalo, ale foka do kasacji - cala kabina pilota zamienila sie w kupe drzazg - sam nie wiem jak mu sie nic niestalo.

 

mam gdziej prowizoryczne foty z komorki - jak znajde to tu wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piracikiem :) - Super pancerny a zarazem bardzo wdzieczny szybowiec :) - A mam wylaszowanego - Bociana(na nim mialem "podstawowke"), Puchacza(na nim mialem hol) i Junior(ale o tym ciii bo mam za maly nalot "na niego":D )

 

Zaczalem szkolenie na cessnie 152... ale to jednak jest kupa kasy i mialem tylko kilka lotow... czas zbierac fundusze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.