Skocz do zawartości

Wycięcie LOGO i napisu - Warszawa gdzie ?


Gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - poszukuję kogoś (firmę lub osobę) z ploterem w Warszawie najlepiej która wytnie mi kilka sztuk LOGO i napisu ...tak do mojego RedBullowego extrima ... zacząłem wycinać byki i ....chyba mam za duże ręce :evil: 45 minut nad jednym małym bykiem a efekt ...może nie tragedia ale na model wolałbym nakleić nieco ładniejszego byczora ......Tak więc poszukuję osoby / firmy w w-wie najchetniej (chociaż to bez róxnicy bo i tak pocztą pójdzie pewnie) która wytnie mi kilka (kilkanaście?) byków RedBulla takich z białą obwolutką i napis także z białą obwolutką ...

 

Podobno do sklepu na Bitwy (w-wa) przychodzi modelarz który wyciął juz sobie na ploterze te Loga i ma ich zapas - pod tegoż extrima właśnie, ale .... worek soli chyba trzeba zjeść zanim chłopaki z bitwy skontaktują mnie z nim - proszę się od miesiąca mniej więcej ...ehhhh HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dla wszystkich chętnych:

 

http://japim.acn.waw.pl/redbull_final.cdr

 

Jakiś czas powisi na serwerze :D

Tylko prośba o nie rozprzestrzenianie i nie umieszczanie na innych serwerach bez chociażby jednego zdania informacyjnego.

 

Edit: Podgląd loga:

redbull_final.jpg

 

Poprawiłem kolor "pomarańczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE BARDZO !

Teraz musze udac sie do kogos z Corelem w celu "podejrzenia" całości :)

 

Aha - z mojej strony mam 5 sztuk tablic do Extrima produkcji kolegi z tutejszego forum na papierze " wysoki połysk" - Jeśli ktoś życzy proszę o adres wysyłki na priv :D Druk jak druk ale może ktoś nie ma drukarki to polecam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.