Skocz do zawartości

OS max 25 LA


extream

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy czy chcesz miec silnik do latania czy nauki regulacji ...

 

1. Regulować uczysz się RAZ! (chyba że nauka boli) ... z resztą regulacja to nie jest baaardzo skomplikowany proces....

 

2. Prędzej czy później musisz się tego nauczyć... (chyba że trenerki albo elektryki...)

 

3. Naprawdę nie wiedziałem że MAGNUM, MVVS, ST, APC itd. to silniki do nauki regulacji a nie do latania !! ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niezrozumieliśmy sie

 

Osoba która dopiero wchodzi w "modelarstwo spalinowe" moze ale nie musi mieć problemy z regulacją silnika.

 

Każdy silnik który wymieniliście z wyjątkiem LA ma gaźnik dwuiglicowy...

Moim zdaniem to zbędne utrudnienie dla początkującego...

 

Jeżeli chłopak nie ma kogoś doświadczonego do pomocy to będzie miał problemy z regulacją...

 

W 100% sie zgadzam

 

 

2. Prędzej czy później musisz się tego nauczyć...

 

 

Ale to tylko moje zdanie ...

 

W 100% sie zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.... Ja nie twierdzę oczywiście że OS to zły wybór. (Sam wcześniej przecież to zaproponowałem) Chodzi mi tylko o to że ta cała regulacja nie jest przecież aż tak trudna... A mam wrażenie jakby co niektórzy czuli lęk przed tym zabiegiem. Chyba że się mylę? ... Jeśli ktoś nie ma znajomego co nauczy regulacji to ma przecież jeszcze to forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.