Skocz do zawartości

Victor Max od Wistmodel


Czopek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem modelu Victor Max od Wistmodel

 

Rozpiętość 285 cm

Waga pustego modelu: 1335 g

 

Więcej szczegółów na stronie prducenta http://wistmodel.com...Victor_Max.html

 

Wyposażenie:

 

Serwa lotek: KST DS135MG

Serwa klap: KST DS125MG

Wysokość i kierunek: KST DS145MG

Docelowy motor: KIRA 480 (na razie będzie wersja budżetowa)

 

01.jpg

 

02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wszystko dobrze ułoży to oblot będzie w weekend, ale na płaskim terenie :)

Ale na następne loty Janku możemy się wspólnie umówić. Ja nie widzę problemu, żebym podjechał do Ciebie na kopalnie... dużo miejsca a ja na pewno nie będę w model wlatany więc się przyda:)

 

CzyNo powiedz mi, miałeś z tymi serwami jakieś problemy??

Osobiście ma KST w kilku helikach i jak na razie żadnych kłopotów nie miałem... a na pewno nie mają tam lekkiego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku poczekaj z tydzien z oblotem ...jestem nartach w Krynicy..modele zabralem ale snieg wali= kiejdy...snopy.. tu zima na calego warunki narciarskie-bajka .modele leza w kufrze w aucie.Wracam 14-go wybieram sie do Breslau po TOXIK-a. Na kopalni LUBSTOW...gdzie zawsze latam teren wyczyscilem z "dzadostwa"...zadnych zelastw...drzewka-paliki-wyczyszczone a awarYjny teren do ladowania JEST ogromniasty...O DZIWO ZAWSZE JEST ZAMONTOWANA HORAGIEWKA WSKAZUJACA WIATER.. NIKT NIE WYRYWA .I TRAKTOR DO WYCIAGANIA AUTA Z BLOTA / bar i kolezanki nalezy przywiezc/ DOBRY DOJAZD-PATRZ NA WIATR ZACHODNI/ TAK Z ODCHYLKA POLUDNIOWA/ BEDZIESZ ZADOWOLNIONY...PISZE TEKST PO CIEMKU I NA ROZWALONEJ...GORALSKIEJ KLAWIATURZE DLATEGO TAK WYGLADA..pOZDRAWIAM -SUKCESU= ZROB JAK CO= FOTKI..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mam pytanie, jak sprawdzają się te serwa KST w tym modelu (DS135MG i DS145MG)? Czy potwierdzają się objawy jak u Jurka? Przymierzam się do Relaxa z tej firmy w wersji elektro i poszukuję dobrej propozycji. A może jakieś analogowe dałyby radę - mniej prądożerne ... Czy jest jakaś rozsądna alternatywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A te dobre analogowe to jakie to byłyby?

 

Nawiasem, jest możliwość zamawiania na stornie: http://www.alofthobbies.com/kst-ds145mg-wing-servo.html. Wysyłają do PL - do kilkunastu dni, oczywiście z ryzykiem VAT i cła. Przy niskich wartościach zamówienia (do ok 200 USD) polski urząd celny może odstąpić od cła, trzeba tylko doliczyć 23%. To i tak taniej niż na polskich stronach i e-bay.

 

A ja ciągle jestem ciekawy jak te KST chodzą w VMaxie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.