Skocz do zawartości

Czy ten pakiet jest dobry do aparatury T9x?


Warhawk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a7498787

Nie wiem, odebrałem z tydzień temu, włożyłem żeby zobaczyć czy klapka się zamyka i tyle. Czekam na sezon, na razie u mnie straszne wichury i nie ma szans na latanie...

 

To model szybowca w dłoń i na zbocze/klif ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to dla mnie jedyna opcja, bu to wieje 400 dni w roku ;) Mam jakieś 10 km od domu małe górki skaliste, jest spore zbocze a na dole ogromne łąki. Często tam widywałem starszych panów ze stoickim spokojem i aparaturą w rękach sterującyh szybowce. Jak się lekko ociepli, poważnie o tym pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

Chyba to dla mnie jedyna opcja, bu to wieje 400 dni w roku ;) Mam jakieś 10 km od domu małe górki skaliste, jest spore zbocze a na dole ogromne łąki. Często tam widywałem starszych panów ze stoickim spokojem i aparaturą w rękach sterującyh szybowce. Jak się lekko ociepli, poważnie o tym pomyślę.

 

 

 

Koniecznie ;)

 

Daje to sporo radochy.

W zależności od modelu i warunków można latać bardzo agresywnie, albo bardzo spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.