Skocz do zawartości

WHISPER-E czy VIRUS 2.5 E a może FALCON EVO ???


wujekmarcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie tam żebym się czepiał, czy cuś....

Pan Leszek niestety zamilkł po tym jak zwróciłem mu uwagę na temat dat (manipulowania nimi) w mailach....

Nie twierdzę, że jego modele są złe, ale nad obsługą klienta powinien jeszcze popracować... jak widać droga na skróty nie jest dobrą drogą.

O swego Falcona na pewno zadbam i po każdym locie przejrzę go z uwagą, a jak trzeba będzie to naprawię bo lubię nim latać.

Czy kupie po raz kolejny... nie mam pewności, ponieważ są producenci którzy nie tylko produkują modele, ale uczciwie podchodzą do tych co je zakupili.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak popularny jest FALKON i ilu ma zwolenników świadczy ,że jest fajnym modelikiem i cena tez przystepna. Szkoda ,że pan Kwarcinski nie popisze cuś na forum lub nie zastosuje drobnych sprawdzonych udoskonaleń modelu oraz przypilnuje solidność wykonania na kraj /. Ja chcialbym zamówić "nowkę " - wzmocnioną "deko" / kadłub- otworki gdzie przechodza śrubki mocujace / z przeznaczeniem na lataniu na zboczu ,poniewaz warunki nie zawsze są do latania tym modelem szczególnie zima gdzie laduje sie na zmarzlinie-co innego latanie na plaskim terenie- ladowanie na przycietej na dywanik traweczce . Znam kilka słabych punktów modelu i zrobilem sobie pewne korekty sam. Ogólnie jest sympatyczny, pakowny, szybko można zdemontować motyla podobnie spakowac w pokrowce skrzydla i zabrać na urlop "jak pozwoli żona" - koleżanki nie protestują pomagają nosić "sprzęt" hi hi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.