Skocz do zawartości

DARMOWA wysyłka w UE


M.Ch.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym korzystając z Waszych doświadczeń zebrać listę dobrych sklepów w Europie wysyłających w granicach Unii Europejskiej za darmo (oczywiście od pewnej kwoty zamówienia).

 

Zawsze starałem się wspierać naszych przedsiębiorców, ale poprostu bywa, że nie wszystko jest w naszym kraju dostępne, lub zagraniczna promocja bije na głowe ceny w Polsce.

 

Na początek listy:

 

http://www.der-schweighofer.at

od 90 euro za darmo w UE

 

http://www.lindinger.at/deDE/Home

od 90 euro za darmo w UE, ale nie wszystko mogą wysłać do Polski. Np Saito nie mogą sprzedawać poza Austrią.

 

www.autopartner.se

od 110 euro za darmo do Polski - nie wiem jak reszta krajów.

 

http://www.aerobertics.be

od 200 euro za darmo do Polski - nie wiem jak reszta krajów.

 

Z góry dziękuję za Wasze wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lindinger - bez darmowej wysyłki. Choć w zeszłym roku jeszcze były (u mnie dwie).

Andorra, Bulgaria, Estonia, Greece, Ireland, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Malta, Monaco, Poland, Portugal, Romania, Switzerland, Vatican, Cyprus

Deliveries:

cash in advance, MC, Visa

Backorder deliveries:

catalog and shop articles will be delivered free from a sum of 40€ on.

Delivery conditions:

15€ fixed shipping costs; 20€ quick shipping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lindinger - bez darmowej wysyłki. Choć w zeszłym roku jeszcze były (u mnie dwie).

Andorra, Bulgaria, Estonia, Greece, Ireland, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Malta, Monaco, Poland, Portugal, Romania, Switzerland, Vatican, Cyprus

Deliveries:

cash in advance, MC, Visa

Backorder deliveries:

catalog and shop articles will be delivered free from a sum of 40€ on.

Delivery conditions:

15€ fixed shipping costs; 20€ quick shipping

 

Fakt, to był jedyny sklep, którego nie sprawdzałem osobiście.

Moę z czasen coś zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wszystkie zamówienia wartości powyżej równowartości 100zł ze sklepu

www.tenshock.eu

realizuję z darmową przesyłką na terytorium Polski. Warunek - złożenie zamówienia poprzez emaila

maciek@tenshock.eu

Nie mam możliwości ( czasowo ) śledzenia wszystkich zamówień składanych automatycznie w sklepie dlatego proszę o zamówienia emailem jeżeli ktoś chce skorzystać z bezpłatnej przesyłki w Polsce.

Z tej promocji muszę wykluczyć zamówienia składane przez polskie sklepy modelarskie ( mają swoje odrębne cenniki ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.